AplikacjeGoogleSystemyUrządzeniaAsystent Google po polsku oficjalnie jeszcze w tym roku!

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/google-asystent-po-polsku-1024x576.jpg

Stało się! Mógłbym napisać, że spodziewaliśmy się takiej informacji, ale do końca nigdy nie ma pewności. Od dłuższego czasu z różnych stron dochodziły do nas informacje na temat Asystenta Google w języku polskim, ale teraz jest to potwierdzone oficjalnie.

Do końca tego roku Asystent Google będzie obsługiwać 30 języków w 80 krajach.

Na Google I/O 2018 gigant oficjalnie ogłosił, że wirtualny asystent będzie udostępniony polskim użytkownikom. Nie dokładnej daty premiery, bo podano tylko, że polski język zostanie udostępniony do końca 2018 roku. Więc nie załamuj rąk jeśli aktualizacja jeszcze cię nie dotknęła. Może to odbywać się stopniowo i tylko wybrani na razie otrzymają taką możliwość.

Dlaczego czekałem na Asystenta Google po polsku? Warto zapoznać się z ostatnim tekstem. Dzięki funkcjonalności tego rozwiązania możemy ułatwić życie nie tylko sobie, ale również innym. Wirtualny asystent daje nieograniczone możliwości i tylko wyobraźnia może nas ograniczać. Tak wiem, że brzmi to teatralnie, ale wystarczy kilka minut z asystentem, by przekonać się o jego możliwościach. Warto też zrobić to z wykorzystaniem głośnika z wbudowanym Asystentem Google. Te powinny pojawić się w Polsce jeszcze w tym roku, bo teraz już nic nie stoi na przeszkodzie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.