AplikacjeAwaria Facebooka. Nie można publikować postów.

Facebook ma problemy od kilkudziesięciu minut i nie chodzi tu tylko o konta prywatne, ale również firmowe. Większość stron na portalu społecznościowym nie ma możliwości wstawiania nowych postów. Natomiast osoby prywatne mają ogromne problemy z wrzucaniem nowych treści. Na początku myślałem, że ktoś przejął moją stronę, bo w pewnym momencie zniknął dostęp do wszystkich ustawień, nie tylko możliwość wstawiania postów. Awaria jest większa, bo dużo osób zgłasza tę usterkę i nie wiadomo kiedy może zostać...
Maciej Kulesa11 października 20174 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/02/facebook-1024x553.jpg

Facebook ma problemy od kilkudziesięciu minut i nie chodzi tu tylko o konta prywatne, ale również firmowe. Większość stron na portalu społecznościowym nie ma możliwości wstawiania nowych postów. Natomiast osoby prywatne mają ogromne problemy z wrzucaniem nowych treści. Na początku myślałem, że ktoś przejął moją stronę, bo w pewnym momencie zniknął dostęp do wszystkich ustawień, nie tylko możliwość wstawiania postów.

Awaria jest większa, bo dużo osób zgłasza tę usterkę i nie wiadomo kiedy może zostać naprawiona. Problemy z Facebookiem występują w całej Polsce, ale nie tylko. Portal społecznościowy również za granicą odmawia posłuszeństwa. Awarię zgłaszają użytkownicy z USA, Węgrzech, Rumunii, Słowacji, Estonii i wielu innych krajów na całym świecie.

Niektórzy użytkownicy reklamują również kłopoty z wstawianiem komentarzy. Czasami wyskoczy błąd, a przy odrobinie szczęścia opublikuje komentarz po kilkudziesięciu sekundach. Ciekawe, jak społeczeństwo wytrzyma takie utrudnienia ze strony serwerów Facebooka. Jednak są tego plusy, bo zaobserwowałem mniejszą ilość postów ze strony różnych firm. Można by napisać, że Facebook został oddany w ręce wszystkich użytkowników, przynajmniej na chwilę.

[aktualizacja]

Jeśli ktoś ma powiązane konto Facebook z Instagram, to również na tym drugim portalu może odczuć skutki. Na szczęście nie ma takiego problemu z komunikatorem Messenger.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}