AplikacjeGoogleNamiastka filmu Dunkierka dzięki Google i VR.

Warner Bros, zespół Google Chrome VR, Jam3 i Google Zoo postanowili udostępnić ciekawy materiał dla wszystkich zainteresowanych filmem Dunkierka Christophera Nolana. Nie będę ukrywał, że jestem wielkim fanem jego filmów, szczególnie Interstellar i Incepsji, dlatego też ucieszyłem się czytając informacje na temat tego projektu. Stworzono prostą grę, która pokazuje klimat jaki zostanie zaprezentowany 21 lipca podczas premiery najnowszego filmu Nolana. Dzięki WebVR dostęp do niej mają praktycznie wszyscy. Działa ona za pomocą przeglądarki Chrome, ale...
Maciej Kulesa12 lipca 20173 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/Dunkirk_360_03.2e16d0ba.fill-1440x810-1024x576.jpg

Warner Bros, zespół Google Chrome VR, Jam3 i Google Zoo postanowili udostępnić ciekawy materiał dla wszystkich zainteresowanych filmem Dunkierka Christophera Nolana. Nie będę ukrywał, że jestem wielkim fanem jego filmów, szczególnie Interstellar i Incepsji, dlatego też ucieszyłem się czytając informacje na temat tego projektu.

Stworzono prostą grę, która pokazuje klimat jaki zostanie zaprezentowany 21 lipca podczas premiery najnowszego filmu Nolana. Dzięki WebVR dostęp do niej mają praktycznie wszyscy. Działa ona za pomocą przeglądarki Chrome, ale najwięcej zabawy będą mieli użytkownicy posiadający Cardboard, Daydream, HTC Vive i Oculus Rift.

Warto jednak sprawdzić grę, nawet jeśli nie posiadacie sprzętu VR, bo można odblokować ciekawe materiały związane z filmem Dunkierka. Gra jest naprawdę prosta i polega na tym, że trzeba unikać ostrzału, by uciec na brzeg. Później, w drugim akcie, należy uratować swojego kompana z wody. Nie ma tutaj zaawansowanej rozgrywki, ale dla fanów może być ciekawym doświadczeniem.

Później można przenieść się na stronę związaną już bezpośrednio z filmem i zobaczyć ciekawe treści.

Namiastka filmu Dunkierka dzięki Google i VR.

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.