TelefonyUrządzeniaTak wygląda smartfon Google Pixel 2 XL.

Maciej Kulesa12 lipca 20174 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/pixel-2-xl.jpg

Serwis AndroidPolice dotarł do grafiki, która ma prezentować smartfon Google Pixel XL drugiej generacji. Chodzi o większy model, którego kryptonim brzmi Taimen. Serwis opiera się na informacjach pochodzących ze źródeł uznanych za niezwykle wiarygodne. Jednak podkreśla, że wygląd smartfona może być minimalnie inny od tego, który zaprezentowany jest na grafice.

Wyświetlacz Google Pixel 2 XL nawiązuje do smartfonów LG G6 i Samsunga Galaxy S8. Ma minimalne ramki, które w tej chwili są bardzo popularne. Widać, że poszli naprzód i nawiązuje do obecnych trendów. Tutaj jednak nie można się dziwić, bo według pewnych informacji większa wersja smartfona Pixel zostanie wyprodukowana przez firmę LG.

Ważną informacją jest to, że Google Pixel 2 XL będzie posiadał interaktywne ramki. Dokładnie w taki sam sposób jak w przypadku HTC U11, gdzie można je ściskać w celu uruchamiania dodatkowych funkcji. Mam tylko nadzieję, że tutaj rozwiążą to trochę lepiej, bo widziałem filmiki, na których rozwiązanie HTC nie radzi sobie w każdej sytuacji.

Ściskanie prawdopodobnie będzie zintegrowane również z asystentem Google, co w naszych realiach niekoniecznie będzie odczuwalne, przynajmniej w najbliższym czasie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}