NewsWpis sponsorowanyFakturuj i księguj online z serwisem wFirma

Paweł28 grudnia 202111 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/ksiegowosc-online.jpeg

Masz własny biznes i szukasz oszczędności? Sprawdź serwis internetowy wFirma, który pomaga przedsiębiorcom w realizacji firmowych obowiązków bez potrzeby korzystania z biura rachunkowego. Poznaj bliżej funkcje, zastosowanie oraz cennik wFirma.

Czym jest wFirma?

Internetowy serwis wFirma oferuje zestaw narzędzi umożliwiających fakturowanie i księgowość online z nielimitowanym wsparciem zespołu ekspertów.

Dodatkowo zapewnia on dostęp do szerokiej gamy funkcji pozwalających na prostsze prowadzenie firmy, między innymi w ramach kadr i płac, gospodarki magazynowej czy zarządzania projektami i zadaniami.

Atutem serwisu jest także możliwość korzystania z integracji, między innymi e-commerce, z bankami, dostawcami.

Serwis wFirma działa na rynku od ponad 15 lat i aktualnie ma około 390 tysięcy użytkowników, co powoduje, że znajduje się on w czołówce najpopularniejszych platform tego typu. Jednocześnie jest ciągle rozwijany przez doświadczonych specjalistów i stale utrzymywany w zgodności z najnowszymi przepisami, dzięki czemu jego użytkownicy mogą bezpiecznie prowadzić swoje sprawy formalne we własnym zakresie.

Serwis wFirma – dla kogo?

Platforma wFirma przeznaczona jest dla:

  • osób samozatrudnionych – prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą,
  • małych firm,
  • spółek.

Można korzystać z niej w firmie działającej w każdej branży. Umożliwia ona także rozliczanie ulgi IP BOX – preferencyjnej stawki podatkowej dla branży IT wynoszącej 5%.

Z serwisu korzystają również biura rachunkowe, które dzięki niemu mogą łatwiej współpracować ze swoimi klientami.

Jakie funkcje oferuje wFirma?

Serwis zapewnia dostęp do szerokiej gamy funkcji oraz integracji, aby prowadzić sprawy firmowe jeszcze prościej. Co oferuje swoim użytkownikom?

Fakturowanie i sprzedaż

Dzięki platformie wFirma można wystawiać wszystkie typy faktur w wielu walutach i językach oraz przygotowywać szablony faktur z własnym logo firmy. Dodatkowo obsługuje ona bazy klientów, produktów oraz usług, dlatego stanowi kompleksowy i prosty w obsłudze program do fakturowania online, z którym przygotowanie faktury zajmuje dosłownie chwilę.

Księgowość online

Narzędzia księgowe udostępniane przez wFirma umożliwiają samodzielne prowadzenie księgowości. Wśród dostępnych funkcji znajdują się:

  • Rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego i KPiR – Księgi Przychodów i Rozchodów,
  • Przygotowywanie dokumentacji dla ZUS,
  • Przygotowywanie i wysyłka e-deklaracji podatkowych,
  • Tworzenie raportów JPK i przekazywanie ich do urzędów.

Księgowość online wFirma jest wspierana przez system OCR sczytujący dane ze skanu lub zdjęcia faktury, sztuczną inteligencję oraz przez zespół wykwalifikowanych księgowych, aby zaoszczędzić czas i wyeliminować ryzyko błędów.

Kadry i płace

Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników mogą wykorzystać wFirmę do prowadzenia spraw kadrowo-płacowych. Serwis umożliwia rozliczanie składek ubezpieczeniowych i jest zintegrowany z e-ZUS i PUE.

Magazyn

Platforma wspiera zarządzanie gospodarką magazynową, produkcją i przepływem towarów – także w wielu magazynach. Dzięki niej można też generować dokumenty magazynowe online.

CRM

Serwis umożliwia korzystanie z funkcji CRM, która służy do zarządzania sprzedażą, kontaktami firmowymi oraz do realizowania projektów i zadań. Pozwala również na stworzenie elektronicznego archiwum dokumentów.

Integracje

Poprzez szeroką gamę integracji wFirma upraszcza prowadzenie biznesu. Wśród dostępnych integracji znajdują się:

– Integracja z bankowością online,
– Integracja z systemami płatności elektronicznych,
– Integracja e-commerce,
– Dwukierunkowa integracja z Allegro,
– Integracja z dostawcami,
– Integracja z systemem faktoringowym,
– Integracja z dyskami online i z kontami e-mail i social media.

Serwis wFirma – cennik

Fakturowanie i księgowość online wFirma w podstawowym wariancie to cena 49 zł netto miesięcznie. Dodatkowo płatne są funkcjonalności jak Kadry i Płace (+30 zł netto miesięcznie) oraz Magazyn (+49 zł netto miesięcznie). To zatem znacznie mniej niż usługi biur rachunkowych, których ceny w ostatnim czasie znów poszły w górę.

Platformę wFirma można również przetestować za darmo przez 30 dni, by samodzielnie ocenić jej możliwości przed zakupem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.