AplikacjeNewsFindbuddy – zobacz, co dzieje się w Twojej okolicy?

Paweł17 października 20198 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/findbuddy.jpg

Szukasz znajomych, którzy chcieliby dzielić z Tobą Twoje pasje? Jesteś niepokornym pasjonatem, chcącym realizować swoje zainteresowania wraz z innymi ludźmi? A może szukasz interesujących Cię wydarzeń w Twojej okolicy? Jeśli tak, to aplikacja mobilna Findbuddy jest dla Ciebie idealną propozycją. Sprawdź, co potrafi!

Mapa, filtry i wydarzenia

Aplikacja Findbuddy posiada zaimplementowaną wyszukiwarkę wydarzeń, opartą na popularnym narzędziu Google Maps. Dzięki tak skonfigurowanemu narzędziu można z łatwością wyszukiwać interesujące wydarzenia, czy eventy, bez konieczności przeszukiwania dziesiątek tematycznych stron internetowych. Dzięki wbudowanym filtrom użytkownik może określić zarówno tematykę wyszukiwanego spotkania, jak również definiować maksymalną, braną pod uwagę odległość.

Zakładanie i przeglądanie profili internetowych

W Findbuddy można tworzyć personalizowane profile, w ramach których Użytkownik definiuje swoje zainteresowania, pasje, a także określa wydarzenia, w których będzie brał udział. Wybrane profile można dodawać do grona znajomych. Co więcej, w aplikacji zaimplementowano funkcję prowadzenia rozmowy z wybranymi Użytkownikami, co przedkłada się na możliwość ustalenia wielu szczegółów dotyczących realizacji danej aktywności.

Odkrywanie zupełnie nowych miejsc i… pasji

Dzięki Findbuddy Użytkownik może nie tylko przeglądać profile i wydarzenia, tematycznie powiązane z jego zainteresowaniami, ale też odkrywać zupełnie nowe pasje i związane z nimi spotkania. Narzędzie pozwala na zaawansowane przeglądanie różnych wydarzeń związanych z realizacją poszczególnych aktywności. Dotyczy to również spotkań nieformalnych i kameralnych, odbywających się w niewielkich grupach prawdziwych pasjonatów. Ponadto dzięki Findbuddy można odkrywać zupełnie nowe miejsca. Hipotetyczny wypad w Tatry ze świeżo poznanymi osobami nie będzie się już ograniczał wyłącznie do Morskiego Oka, lecz obejmie również szerszy zakres przepięknych i nieznanych jeszcze lokalizacji.

Tworzenie list aktywności i personalizacja profilu

Profil Użytkownika w Findbuddy może być jednocześnie jego wizytówką w kontaktach z innymi użytkownikami. Jego funkcjonalność sprawia, że narzędzie to staje się jednocześnie zaawansowaną aplikacją społecznościową, łączącą ze sobą ludzi o podobnych (i często niszowych) zainteresowaniach. Jest to możliwe dzięki zaimplementowanej funkcji tworzenia list aktywności, które można – w zależności od potrzeb – dowolnie rozbudowywać.

Findbuddy wyróżnia się prostym i domyślnym interfejsem o zaskakująco szerokim potencjale. Warto zaznaczyć, że narzędzie to jest stale aktualizowane, co przenosi się na jego ciągłą rozbudowę i strukturalne udoskonalanie. Dzięki temu, konto Użytkownika może być jeszcze lepiej personalizowane i dostosowywane do jego możliwości.

Podsumowanie

Findbuddy to aplikacja przyszłości, która – dzięki swoim funkcjonalnościom – posiada ogromną przewagę nad dotychczasowymi narzędziami społecznościowymi. Kładzie ona szczególny nacisk na aktywność i zainteresowania swoich Użytkowników, przez co jest jeszcze bardziej dopasowana do ich potrzeb.

Więcej: https://www.findbuddy.social/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}