NewsRanking najnowszych gier na PC – sprawdź, co warto kupić?

Paweł17 października 20199 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/ranking-najnowszych-gier-na-pc.jpg

W ostatnim czasie wydano wiele świetnych tytułów na PC, w tym sporo gier na 2 osoby. Zapoznaj się zatem z przygotowanym zestawieniem i wybierz fajną grę, przy której spędzisz wiele godzin, dobrze się bawiąc za wydane pieniądze.

Poznaj najciekawsze i najnowsze gry na PC:

  • The Division 2
  • Hunt: Showdown
  • Borderlands 3

Nastolatek grający w fajną grę na PC

The Division 2 – świetna gra dla dwóch osób

Kolejna odsłona serii The Division rozgrywa się tym razem w Waszyngtonie. Choć może nowy setting nie robi tak dużego wrażenia jak Manhattan z pierwszej części, to jednak twórcy postawili teraz większy nacisk na tryb kooperacji. Dzięki temu The Division 2 jeszcze lepiej sprawdza się jako gra na 2 osoby (a nawet więcej).

Podobnie jak poprzednio, mamy do czynienia z grą akcji typu looter shooter. W postapokaliptycznym Waszyngtonie zapanował chaos, a celem graczy jest przywrócenie porządku w mieście. Na początku zabawy tworzymy bohatera, którym przemierzamy potem rozległy, otwarty świat. Wraz z wykonywaniem kolejnych zadań i pokonywaniem następnych przeciwników nasza postać się rozwija i zdobywa coraz lepszy sprzęt. Współpraca ze znajomymi jest tym bardziej kluczowa podczas rozbudowanych misji z kampanii. Robienie użytku ze wszystkich specjalnych zdolności członków drużyny oraz wzajemne uzupełnianie się to wyzwanie, które daje jednocześnie dużo satysfakcji.

Hunt: Showdown – jedna z najnowszych gier na PC

Kolejny tytuł to ciekawa gra od studia Crytek. Okrutne stwory nawiedziły bagna Luizjany. Wcielasz się w rolę łowcy nagród, który chce przegnać monstra z naszego świata i przy okazji na tym zarobić.

Gra łączy w sobie elementy kooperacji oraz walki z innymi graczami i przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. W każdej rozgrywce udział bierze maksymalnie 12 graczy, których celem jest znalezienie i upolowanie określonych stworów. Tytuł sprawdzi się również jako gra na 2 osoby, gdyż gracze mogą działać nie tylko samodzielnie, lecz także w grupach – liczących po 2 lub 3 członków. Po upolowaniu wyznaczonych stworów wygrany otrzymuje nagrodę i jednocześnie staje się celem pozostałych łowców. Aby zdobyć zapłatę, musi wydostać się z mapy i oczywiście nie dać się po drodze zabić. Hunt: Showdown to dzieło twórców kultowego Crysisa – nie dziwi zatem fakt, że gra odznacza się świetną oprawą audiowizualną.

Borderlands 3 – jedna z najbardziej wyczekiwanych gier 2019 roku

Opisywany tytuł to już 3. część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych. Seria zasłynęła swoim humorem oraz dużym wkładem w rozwój gatunku looter shooter. Omawiana gra na PC stawia także duży nacisk na kooperację.

Minęło już 5 lat od wydarzeń opisanych w 2. części gry. Tym razem przeciwnikiem graczy jest kult Children of the Vault, za którego działalnością stoją Syrena oraz jej brat bliźniak. Podczas gdy w poprzednich częściach miejscem akcji była tylko planeta Pandora, tak teraz do zwiedzenia mamy także inne planety. W czasie rozgrywki realizujemy zarówno liczne zadania poboczne, jak i te z wątku głównego. W miarę upływu zabawy nasza postać rozwija swoje umiejętności oraz zdobywa lepszy ekwipunek. Ponieważ mamy do czynienia z gatunkiem looter shooter, statystyki sprzętu są generowane losowo. Dodatkowo możemy modyfikować broń dzięki zdobywanym podczas przygody częściom.

Tak doszliśmy do końca naszego zestawienia gier na PC. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam, czy ze znajomym, opisane tytuły na pewno dostarczą Ci wiele frajdy. Dlatego koniecznie odwiedź nas tutaj i wybierz coś dla siebie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}