AplikacjeNewsCo z tą flagą na Facebooku?

Na Facebooku pojawił się nowy przycisk i można z niego korzystać od wczoraj. Chodzi o reakcje pod wpisami. Wczoraj do tego grona doszła tęczowa flaga, która jest symbolem środowisk LGBT i została podpisana jako „duma”. Wprowadzenie takiego przycisku wiąże się z pride month. Jak włączyć przycisk tęczy na Facebooku? Wystarczy polubić stronę LGBTQ na Facebooku, odczekać chwilę i będziecie mogli korzystać z tego przycisku. Nowy przycisk nie został przyjęty jednakowo przez wszystkich internautów. Nie powinienem...
Maciej Kulesa12 czerwca 20175 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/flag-2387854_1920.jpg

Na Facebooku pojawił się nowy przycisk i można z niego korzystać od wczoraj. Chodzi o reakcje pod wpisami. Wczoraj do tego grona doszła tęczowa flaga, która jest symbolem środowisk LGBT i została podpisana jako „duma”. Wprowadzenie takiego przycisku wiąże się z pride month.

Jak włączyć przycisk tęczy na Facebooku?

Wystarczy polubić stronę LGBTQ na Facebooku, odczekać chwilę i będziecie mogli korzystać z tego przycisku.

Nowy przycisk nie został przyjęty jednakowo przez wszystkich internautów. Nie powinienem być zaskoczony, bo nie jedno już widziałem w internecie, ale dalej nie rozumiem niektórych idiotów. W sumie, to szkoda mi ludzi, którzy dostają wylew na widok kolorowego przycisku. Zawsze pojawiają się te same argumenty, obok których powinno przejść się obojętnie, ale nie da się.  Galopujący debilizm nie jest w stanie zrozumieć o co chodzi w prawach środowisk LGBTQ i obawiam się, że szybko nie zmieni się taka postawa.

Niestety, może być co raz gorzej, bo przykład przyszedł niedawno, kiedy zniszczono siedzibę Grupy Stonwall. Z 9 na 10 czerwca 2017 roku doszło do włamania do siedziby poznańskiego Stowarzyszenia „Grupa Stonewall”, które jest organizatorem Marszu Równości. Czytając niektóre komentarze w internecie, szczególnie napisane przez anonimowych tchórzy, nie dziwię się, że dochodzi do czegoś takiego. Iloraz inteligencji takich osób nie pozwala na wyższe działania, bo wszystkie siły tracą na takie włamania. Resztki swojej „inteligencji” zostawiają na słabe wypociny w internecie.

Tutaj powinien pojawić się słynny cytat S. Lema, ale nawet on tego wszystkiego nie oddaje.

Co z tą flagą na Facebooku?

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}