SystemyGarmin Pay już w Polsce. Płatności zegarkiem dostępne w banku BZWBK.

Ostatnio otrzymałem zaproszenie na konferencję Banku Zachodniego WBK, która odbyła się w dniu dzisiejszym. Niestety, ale nie mogłem się zjawić na niej, ale już wiem czego mogła dotyczyć. Co prawda, nie otrzymałem jeszcze informacji prasowej, jednak jeden z czytelników podesłał ciekawą informację pod wpisem Garmin Pay trafi również do Polski. Sprawdziłem i faktycznie płatność zegarkiem Garmin Pay trafiła do BZWBK. Obecnie do dokonywania płatności można używać zegarka Garmin vivactive 3. W najbliższym czasie do sklepów ma...
Maciej Kulesa14 marca 20185 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/garmin-woman-payment-watch_lghero-1024x687.jpg

Ostatnio otrzymałem zaproszenie na konferencję Banku Zachodniego WBK, która odbyła się w dniu dzisiejszym. Niestety, ale nie mogłem się zjawić na niej, ale już wiem czego mogła dotyczyć. Co prawda, nie otrzymałem jeszcze informacji prasowej, jednak jeden z czytelników podesłał ciekawą informację pod wpisem Garmin Pay trafi również do Polski. Sprawdziłem i faktycznie płatność zegarkiem Garmin Pay trafiła do BZWBK.

Obecnie do dokonywania płatności można używać zegarka Garmin vivactive 3. W najbliższym czasie do sklepów ma trafić jeszcze zegarek Garmin Forerunner 645 Music, a później kolejne modele. Nie są to najtańsze zegarki, ale ja sobie cenię ich funkcjonalność i wykonanie. Przez długi czas korzystałem z modelu Fenix 3 i Fenix 5. Ten ostatni jest rewelacyjnym zegarkiem. Nie jest dla wszystkich i do najtańszych nie należy, ale moim zdaniem warto zainteresować się tym urządzeniem.

Jak dodać kartę i płacić zbliżeniowo za pomocą Garmin Pay:

  • Pobierz aplikację Garmin Connect Mobile (aplikacja dostępna dla telefonów z systemem Android i iOS).
  • Wyszukaj swój zegarek z listy i połącz go z aplikacją.

Ciekawie rozwiązano weryfikację portfela po tym jak użytkownik użyje go pierwszy raz. Po pierwszej płatności Garmin Pay funkcja ta jest aktywna przez 24 godziny. Płatności zbliżeniowe będą możliwe pod warunkiem, że nie ściągniesz zegarka lub nie wyłączysz pulsometru. Moim zdaniem jest to bardzo ważna informacja i dobrze rozwiązana. Zegarek wykrywa czy dalej znajduje się na nadgarstku właściciela i nie wymusza ciągłego wpisywania kodu PIN. Moim zdaniem świetne podejście.

Garmin Pay już w Polsce. Płatności zegarkiem dostępne w banku BZWBK.

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}