TelefonyUrządzeniaGoogle Pixel 2 z bardzo przydatną funkcją.

Do premiery smartfonów Google Pixel 2 zostało jeszcze wiele czasu. Jednak już teraz wiadomo, że pojawią się dwie wersje, które zostaną wyprodukowane przez dwóch różnych producentów: HTC i LG. To spowoduje, że prawdopodobnie nie będzie zunifikowanego wyglądu i będą różnić się od siebie. Liczę, że tak nie będzie, bo wolę podobny wygląd w tej samej serii, ale pewnie tak się nie stanie. Pojawią się dwa warianty – Pixel 2 i Pixel 2 XL. Pierwszy z...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/google-pixel-2.jpg

Do premiery smartfonów Google Pixel 2 zostało jeszcze wiele czasu. Jednak już teraz wiadomo, że pojawią się dwie wersje, które zostaną wyprodukowane przez dwóch różnych producentów: HTC i LG. To spowoduje, że prawdopodobnie nie będzie zunifikowanego wyglądu i będą różnić się od siebie. Liczę, że tak nie będzie, bo wolę podobny wygląd w tej samej serii, ale pewnie tak się nie stanie.

Pojawią się dwa warianty – Pixel 2 i Pixel 2 XL. Pierwszy z nich zostanie wyprodukowany prawdopodobnie przez HTC, a drugi przez LG. Większy model otrzyma bardzo przydatną funkcję Always On Display, czyli cały czas aktywny ekran. Takie rozwiązanie pozwala wyświetlać na przykład godzinę, datę, czy kalendarz. Funkcja nie jest nowa i pojawiała się już dawno w smartfonach Nokii, Motoroli i LG.

Always On Display jest nie do przecenienia i łatwo się do niego przyzwyczaić. Ważne jednak, by zastosować odpowiednią technologię wyświetlacza. Tak żeby funkcja mocno nie żerowała na baterii. Mam nadzieję, że będzie ona pojawiała się w większej ilości smartfonów, bo jest to niezwykle przydatne rozwiązanie.

Google Pixel 2 z bardzo przydatną funkcją.

OpiniaOne comment

  • Exdm

    5 sierpnia 2017 at 00:28

    Fajne lecz dla mnie nowe nexusy to produkuje firma oneplus.polecam

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}