NewsTelefonyUrządzeniaRED Hydrogen One – takiego smartfona jeszcze nie było!

Niektórzy twierdzą, że rynek smartfonów stał się nudny i od dłuższego czasu nie pokazano nic innowacyjnego. Coś w tym jest, ale ja nigdy nie oczekiwałem jakiejś rewolucji, ale spokojnie przyglądałem się ewolucji poszczególnych serii. Jednak w niedalekiej przyszłości pojawi się smartfon, który spowoduje, że wkroczymy na nowy poziom. Chodzi o wspomnianego w tytule RED Hydrogen One. Może to być przełom w konsumowaniu treści za pomocą telefonu, bo omawiany model będzie wyświetlał hologramy, zawartości 2D, 3D,...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/red-holo-1024x574.jpg

Niektórzy twierdzą, że rynek smartfonów stał się nudny i od dłuższego czasu nie pokazano nic innowacyjnego. Coś w tym jest, ale ja nigdy nie oczekiwałem jakiejś rewolucji, ale spokojnie przyglądałem się ewolucji poszczególnych serii. Jednak w niedalekiej przyszłości pojawi się smartfon, który spowoduje, że wkroczymy na nowy poziom. Chodzi o wspomnianego w tytule RED Hydrogen One.

Może to być przełom w konsumowaniu treści za pomocą telefonu, bo omawiany model będzie wyświetlał hologramy, zawartości 2D, 3D, VR, AR które będzie można oglądać bez dodatkowych akcesoriów. Jeśli nikt nie uprzedzi firmę, to RED Hydrogen One będzie pierwszym holograficznym smartfonem.

Firma pracuje nad przystosowaniem filmów i gier, które w pełni wykorzystają możliwości smartfona. Dodatkowo, Hydrogen One będzie urządzeniem modułowym, co pozwoli rozbudować telefon o kolejne akcesoria. Nie wiemy na razie o jakie dodatkowe moduły chodzi, ale można przypuszczać, że będzie to rozwiązane na podobnej zasadzie, co w przypadku smartfonów Motoroli.

W tej chwili niewiele wiadomo na temat parametrów RED Hydrogen One. Ma posiadać ekran o przekątnej 5,7″, który wykorzystuje najnowszą technologię pozwalającą przełączać się pomiędzy wspomnianymi treściami 2D, 3D, VR i AR. Dodatkowo będzie mógł przekształcić standardowy dźwięk stereo w przestrzenny. Całość będzie pracowała pod kontrolą systemu Android.

Ile kosztuje RED Hydrogen One?

Smartfon ma kosztować 1195 dolarów w wersji aluminiowej i 1595 dolarów w obudowie tytanowej. Cena, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości, wydaje się rozsądna. Wiem, dla wielu będzie zaporowa i grupa klientów będzie dosyć wąska, ale trzeba podkreślić, że będzie to pierwszy smartfon tego typu. Jeśli technologia i rozwiązania przyjmą się na rynku, to można liczyć na to, że kolejne modele, nawet konkurencji, będą zdecydowanie tańsze. Ktoś musi zacząć tę rewolucję.

Tax, shipping and handling are not included. This will be collected prior to shipment of the product.

Trzeba jeszcze dodać, że powyższe ceny nie zawierają podatków i kosztów przesyłki. Będą one naliczane przed wysyłką smartfona. Kiedy to będzie? Planowane dostawy Hydrogen One są na pierwszy kwartał 2018 roku. Jednak producent zastrzega sobie zmianę tej daty, tak samo jak specyfikacji (której nie podał) i wyglądu.

RED Hydrogen One – takiego smartfona jeszcze nie było!

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}