AplikacjeNewsWpis sponsorowanyGry MMORPG na systemy mobilne.

W ostatnim czasie szukałem ciekawej gry na Androida, co mogliście zauważyć na Facebooku. Zapytałem Was o zdanie i trzeba przyznać, że ciężko było z interesującymi tytułami. Po przekopaniu kilku stron odpuściłem, ale niedawno poproszono mnie o sprawdzenie strony www.mmorank.pl. Jest to ciekawe miejsce, w którym znajduje się lista fajnych gier na urządzenia mobilne i nie tylko. Mnie interesowały przede wszystkim gry mmorpg na Androida. W serwisie, po kliknięciu na wcześniej wskazany link, otrzymujecie dostęp do listy gier...
Maciej Kulesa5 sierpnia 20178 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/08/AdventureQuest-3D-002-e1501766583325.jpg


W ostatnim czasie szukałem ciekawej gry na Androida, co mogliście zauważyć na Facebooku. Zapytałem Was o zdanie i trzeba przyznać, że ciężko było z interesującymi tytułami. Po przekopaniu kilku stron odpuściłem, ale niedawno poproszono mnie o sprawdzenie strony www.mmorank.pl. Jest to ciekawe miejsce, w którym znajduje się lista fajnych gier na urządzenia mobilne i nie tylko. Mnie interesowały przede wszystkim gry mmorpg na Androida. W serwisie, po kliknięciu na wcześniej wskazany link, otrzymujecie dostęp do listy gier dostępnych na system Google. Możecie posegregować również według innych platform, takich jak: iOS, Windows, PC, czy konsole, a nawet webowe.

Dzięki tej stronie zlokalizowałem ciekawe gry, które na stałe zagoszczą na moim smartfonie. Muszę jednak przyznać, że liczyłem na więcej pozycji związanych z s-f, ale wydaje się, że na rynku mobilnym ogólnie brakuje takich tytułów. Wybór gier na PC jest duży i czekam również na większą aktywność związaną z platformą Android. Od dłuższego czasu smartfony cechują się dużą wydajnością, więc stworzenie dobrych i rozbudowanych gier mobilnych nie stanowi problemu.

Na stronie znajdziecie nie tylko najpopularniejsze gry, które są reklamowane w telewizji, ale również tytuły mniej znane. Co nie znaczy, że takie tytuły nie są warte uwagi. Serwis umożliwia również wyświetlanie darmowych gier mmorpg po polsku. Ta kategoria może przydać się osobom, które mają problem z opanowaniem języka angielskiego. Niestety, większość tytułów nie jest dostępna w naszym języku, ale ta sytuacja powoli się zmienia. Firmy od jakiegoś czasu dostrzegają nasz rynek i widzą, że nie powinni go omijać.

W serwisie znajdziecie takie tytuły jak: Clash of Clans, Order & Chaos 2, Mobile Strike, Force of Empires, Call of Champions i wiele innych. Jeśli mógłbym dodać coś od siebie, to brakuje mi gier w stylu Mass Effect, a najlepiej gdyby jakieś studio zrobiło coś na wzór Mass Effect Andromeda. Wiem, że na tym etapie urządzeń mobilnych gra nie byłaby tak rozbudowana, ale mogliby pokusić się o podobny klimat. Jest oczywiście Star Wars: KOTOR, ale gra została chyba porzucona, bo od dawna nie jest aktualizowana. Próbowałem szukać podobnych pozycji, wypytywałem na forach i niestety poległem. Może coś przeoczyłem, może nie trafiłem na odpowiednie osoby, które mogą coś doradzić. Nie wiem.

Jeśli macie jakieś ciekawe tytuły, które nawiązują do wyżej wymienionej tematyki, to proszę dajcie znać. Jednocześnie sprawdźcie serwis mmorank.

Gry MMORPG na systemy mobilne.

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.