AplikacjeNewsNowe HBO GO już wystartowało. Co się zmieniło?

Maciej Kulesa5 grudnia 201758 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/nowe-hbo-go-1024x577.jpg

Doczekaliśmy się nowej odsłony serwisu HBO GO i aplikacji na system Android. Czy jest lepiej? Zdecydowanie tak. Czy jest idealnie? Zdecydowanie nie!

HBO GO na Android TV – jak zainstalować?

HBO GO na Androida.

Już większość użytkowników ma dostęp do nowej aplikacji HBO GO i moim zdaniem warto przesiąść się na nią. Chociaż, na Facebooku widziałem kilka komentarzy, że to wszystko nie działa jeszcze idealnie. Mogę to potwierdzić w pewnym stopniu, bo przy kilku próbach uruchomienia materiałów aplikacja dwa razy zawiesiła się.

Aplikacja działa teraz zdecydowanie lepiej i korzystniej wygląda, ale widać, że przed programistami jeszcze wiele pracy. Najlepszym przykładem może tutaj być Netflix i jego rozwiązanie. Aplikacja od konkurenta działa zdecydowanie szybciej i daje poczucie, że jest lżejszym rozwiązaniem. Nowe HBO GO, to zdecydowanie dobry krok i kibicuję im dalej w ciągłym rozwoju.

HBO I Chromecast.

Już wcześniej opisywałem, że HBO ma problemy z Chromecast. Z nową odsłoną miało to się zmienić i samo HBO na stronie usługi pokazywało, że HBO GO działa z Google Cast. Sprawdziłem i niestety, ale dalej są problemy. Przynajmniej z przystawką Xiaomi Mi Box 4K. Błąd wyskakuje około 7 razy na 10 prób. To jest jakaś porażka. Sprawdzałem pomiędzy laptopem, a przystawką i smartfonem, a przystawką.

HBO GO bez umowy?

Nowa wersja strony internetowej i aplikacje mobilne, to przygotowanie do startu HBO GO bez żadnej umowy z operatorem? Wszystko na to może wskazywać, bo wygląd został ujednolicony i usługa wygląda teraz tak samo, jak u naszych południowych sąsiadów. O tym, że HBGO GO bez umowy ma być dostępne pisano już wcześniej, ale teraz mamy już coraz więcej pewności.

HBO GO na Playstation 4, ale co z Xbox One?

Posiadacze konsoli Playstation 4 mogą już pobierać nową aplikację ze sklepu Sony. Jest to dobra wiadomość i wiem, że kilku moich znajomych długo czekało na taki ruch. Niestety, nie mam możliwości sprawdzenia, bo już dawno temu pozbyłem się konsoli z mieszkania, ale i tak był to Xbox 360. No i tutaj nie mam dobrych wiadomości dla posiadaczy nowej konsoli Microsoftu.

HBO GO dla Xbox One nie zostało udostępnione. Kiedy można spodziewać się usługi na ten sprzęt? Oczywiście HBO odpowiada uniwersalnie i prosi o cierpliwość. O wszystkim poinformuje w odpowiednim czasie.

5 comments

 • Max

  20 marca 2018 at 12:32

  HBO GO ma gdzieś użytkowników z urządzeniem XBOX ONE omija ich szerokim łukiem. My w Polsce niegodni takiej usługi. Bo my zacofani i chodzimy w jutowych workach.Od lat obiecują . Taka prawda.
  „MASZ XBOX ONE- HBO GO NIE DLA CIEBIE”

  Reply

 • Rozczarowana

  10 grudnia 2017 at 00:04

  Zmieniło się to ze nie mogę pobrać na tablet nowej wersji za granicą Polski. Google play informuje że ten materiał nie jest dostępny w moim kraju . Przypominam o haśle HBO : Gdzie chcesz i kiedy chcesz .

  Reply

 • Hex

  6 grudnia 2017 at 21:46

  co z tego ze nowa apka jak na tv sony z androidem hbo go nie dziala w naszym regionie … tylko na terenie obiu ameryk

  Reply

  • Maciej Kulesa

   6 grudnia 2017 at 21:52

   No, ale na Android TV nie wyszła w Polsce. W USA mają HBO NOW.

   Reply

 • hubertdark

  6 grudnia 2017 at 21:02

  to sie zmienilo ze teraz mi filmy tna na pc to wszystko

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}