TelefonyUrządzeniaHonor świętuje dobrą sprzedaż i obniża cenę Honor 10.

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/honor-10-1024x548.jpg

Honor 10, najnowszy flagowiec marki Honor, w miesiąc po premierze Chinach i tydzień po światowej premierze w Londynie osiągnął sprzedaż powyżej 1 miliona egzemplarzy. Na ten rekordowy wynik składa się sprzedaż w krajach, w których Honor 10 jest dostępny od premiery, która odbyła się 15 maja. W brytyjskim Amazonie Honor 10 stał się bestsellerem wśród nowo wprowadzanych telefonów bez umowy („unlocked”). W Rosji około pół tysiąca klientów stało w kolejce, by móc kupić najnowszy model Honor.

W ciągu pierwszego tygodnia światowej sprzedaży, Honor 10 podwoił rekord modelu Honor 9. Zapasy magazynowe zgromadzone dla HiHonor, oficjalnej strony Honor i równocześnie jednego z kanałów sprzedaży marki, w ciągu 7 dni po premierze zostały wyprzedane m.in. we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Honor 10 został już wprowadzony w kilku krajach południowo-wschodniej Azji, wkrótce rozpocznie się jego sprzedaż w Malezji, Tajlandii, Wietnamie i na Filipinach. W najbliższym czasie Honor 10 będzie dostępny na kolejnych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, krajów nordyckich i Bliskiego Wschodu.

Honor postanowił obniżyć ceny tego smartfona w Polsce. Nie jest to jakiś cudowny gest polskiego oddziału. Jest to reakcja na zachodnie ceny. Wystarczyło wejść na niemieckiego Amazona i przekonać się, że w tamtejszym sklepie Honor 10 był i kilkaset złotych tańszy niż w Polsce. Na ten moment ceny Honor 10 wyglądają następująco: 1864 zł (64GB) i 2049 zł (128GB).

Trzeba przyznać, że w tych cenach smartfony prezentują się kusząco. Warto jednak zwrócić uwagę na informacje o blokowaniu bootloaderów przez Huawei i Honor. Zapewne niewiele osób interesuje ten temat, ale jednak znajdzie się garstka potencjalnych klientów, którzy biorą pod uwagę te informacje. Jeśli nie wiesz co to bootloader, to nie zawracaj sobie głowy tymi doniesieniami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}