PrasówkaTutorialeW sieciWpis sponsorowanyPlatforma do zarabiania pieniędzy!

Widzieliście w ostatnim czasie ciekawy serwis/platformę do zarabiania dodatkowych pieniędzy? Mi się udało, zupełnie przypadkiem, wpaść na REACHaBLOGGER. Wcześniej miałem okazję korzystać z wielu programów partnerskich, które na polskim rynku prezentują średniej jakości oferty. Zawsze byłem zwolennikiem serwisów gwarantujących zarobek za konkretnie wykonaną czynność. Tak też jest z REACHaBLOGGER. Muszę Was uprzedzić, że wpis ten, będzie opłacony przez wspomnianą platformę, ale nie ma to żadnego wpływu na jego treść. REACHaBLOGGER jest prostym narzędziem, które ułatwia komunikację między blogerem i...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/05/mac-459196_1280.jpg

Widzieliście w ostatnim czasie ciekawy serwis/platformę do zarabiania dodatkowych pieniędzy? Mi się udało, zupełnie przypadkiem, wpaść na REACHaBLOGGER. Wcześniej miałem okazję korzystać z wielu programów partnerskich, które na polskim rynku prezentują średniej jakości oferty. Zawsze byłem zwolennikiem serwisów gwarantujących zarobek za konkretnie wykonaną czynność. Tak też jest z REACHaBLOGGER. Muszę Was uprzedzić, że wpis ten, będzie opłacony przez wspomnianą platformę, ale nie ma to żadnego wpływu na jego treść.

INFOGRAFIKA_100x1200_1

REACHaBLOGGER jest prostym narzędziem, które ułatwia komunikację między blogerem i reklamodawcą. Jedną z najważniejszych cech serwisu jest jego prostota. Nie znajdziecie tutaj niepotrzebnych zakładek, przycisków, czy innych elementów. Głównym zadaniem platformy jest bardzo szybkim kontakt reklamodawcy z blogerem i vice versa.

Nieważne ile bym pisał i zachwalał platformę zarobkową, bo i tak najważniejsze są stawki blogerów. Nie będę ukrywał, że w takich przypadkach pieniądze odgrywają najważniejszą rolę. W platformie REACHaBLOGGER można samemu zaproponować swoją stawkę, już w momencie zgłaszania swojego bloga do konkretnej akcji promocyjnej. Swoją stawkę można również określić w opisie bloga, tak żeby potencjalny reklamodawca wiedział na ile się cenisz. Jest to jeden z najważniejszych elementów całego procesu. Warto zastanowić się nad wartością wpisu, bo łatwo przesadzić z ceną, ale w złym tonie jest również zaniżanie stawek i psucie rynku.

Z REACHaBLOGGER korzystają: agen­cje digi­ta­lowe i PR, agen­cje rekla­mowe o sze­ro­kim pro­filu dzia­ła­nia, plat­formy e-com­merce, agen­cje SEO i marki. Zaznaczam jednak, że w katalogu znajduje się więcej ofert dla tzw. blogów „lifestylowych” i modowych. Blogi technologiczne mogą mieć ciężko, przynajmniej na tę chwilę. Chociaż udało mi się trafić na dwie ciekawe oferty związane z elektroniką i tematyką bloga Fandroid.

Gdy już zaproponujecie swoją stawkę i druga strona wyrazi chęć współpracy, to miejcie na uwadze prowizję, którą zgarnia REACHaBLOGGER. Nie widzę w tym nic złego, bo to jest normalna procedura, w której pośrednik dostaje swój kawałek tortu. W tym przypadku stanowi to 10% wynagrodzenia blogera. Czy jest to dużo? Musicie ocenić sami.

GRAFIKA-FB11

Wiem, że będę się powtarzał, ale prostota platformy REACHaBLOGGER jest nie do przecenienia. Wszystko jest konkretne, nawet komunikacja na linii bloger-reklamodawca. Wszystko odbywa się na poziomie platformy, pod konkretną transakcją. Gdybyście mieli jakieś problemy dotyczące transakcji, to zawsze możecie zgłosić je do moderatora. Moim zdaniem tak może wyglądać współpraca z blogerami.

Zresztą, zarejestrujcie się i przekonajcie sami.

Platforma do zarabiania pieniędzy!

5 (100%) 1 voteLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.