TelefonyUrządzeniaWarto sprawdzić tę promocją na smartfona. Quad-core i 2GB RAM za niecałe 300 złotych.

Tak, dobrego smartfona można kupić za mniej niż 300 złotych, a dokładnie za 59,99 dolarów (około 250 złotych). UMI Diamond X został przeceniony w sklepie Aliexpress i w dniu dzisiejszym można zamówić go w promocyjnej cenie. Muszę przyznać, że osobiście zamówiłem bliźniaczą wersję tego smartfona w sklepie Gearbest, ale nie otrzymałem tak dobrej oferty. UMI Diamond zamawiałem w tamtym miesiącu z kuponem rabatowym, ale wtedy nie było modelu Diamond X. Już wtedy cena tego smartfona wydawała mi...
Maciej Kulesa7 grudnia 201615 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/umi-diamond-e1481106747925.jpg

Tak, dobrego smartfona można kupić za mniej niż 300 złotych, a dokładnie za 59,99 dolarów (około 250 złotych). UMI Diamond X został przeceniony w sklepie Aliexpress i w dniu dzisiejszym można zamówić go w promocyjnej cenie. Muszę przyznać, że osobiście zamówiłem bliźniaczą wersję tego smartfona w sklepie Gearbest, ale nie otrzymałem tak dobrej oferty.

UMI Diamond zamawiałem w tamtym miesiącu z kuponem rabatowym, ale wtedy nie było modelu Diamond X. Już wtedy cena tego smartfona wydawała mi się bardzo atrakcyjna, szczególnie jeśli spojrzy się na parametry i to co podaje producent. UMI Diamond ma podobno niezniszczalny ekran, ale to sprawdzę, gdy telefon trafi w moje ręce. Paczka trafiła już do Polski i tylko czekam na jej dostarczenie. Teraz jednak, gdy UMI pokazał tańszą wersję, można spodziewać się, że ta seria będzie bardzo popularna.

UMI Diamond X za 59,99 dolarów (około 250 złotych) w sklepie Aliexpress.

Zamówienia dokonałem na model UMI Diamond, a promocja obowiązuje na UMI Diamond X. Te dwa, bliźniacze modele, różnią się procesorami. Pierwszy z nich posiada MTK6753 (1,5 GHz), a drugi MTK6737 (1,3 GHz). Warto jednak zwrócić uwagę, że Diamond X posiada procesor Quad-Core, a model zamówiony przeze mnie Octa-Core. Te dwa modele różnią się jeszcze pamięcią RAM i model Diamond X posiada 2GB.umi-diamond-all

Promocyjną cenę oferuje autoryzowany sklep na Aliexpress, także nie musicie się obawiać, że traficie na oszusta. Niestety, ale nie ma opcji wysyłki z magazynów znajdujących się w Europie. W sumie, to żaden sklep nie oferuje tego modelu z sąsiadujących krajów. Dlatego trzeba wziąć pod uwagę, że istnieje jakieś ryzyko naliczenia VAT. Jednak nawet wtedy zakup smartfona UMI Diamond X jest opłacalny.

Warto sprawdzić tę promocją na smartfona. Quad-core i 2GB RAM za niecałe 300 złotych.

OpiniaOne comment

  • Aliexpres

    7 grudnia 2016 at 22:34

    Warto rozważyć gwarancję za 4$

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}