Pozostałe urządzeniaUrządzeniaKarta pamięci do telefonu. Promocja na 128GB za niecałe 45 złotych!

Maciej Kulesa20 września 201725 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/09/smartfon-pamięć.jpg

Ostatni wpis dotyczący pamięci do telefonów, w którym wrzucałem kody rabatowe do chińskiego sklepu, został przyjęty bardzo dobrze i cieszył się sporą popularnością na blogu. Dlatego cieszę się, że ponownie otrzymałem kod rabatowy, którym mogę podzielić się z Wami. Tym razem chodzi o sklep Cafago i kartę pamięci 128GB w świetnej cenie 42,85 złotych. Poniższy link nie jest afiliacyjny i nie otrzymuję z tego tytułu żadnych prowizji. Ma on jednak za zadanie zliczać ilość wejść.

Nie jest to może najszybsza pamięć jaką udostępniałem na blogu, ale do podstawowych czynności w zupełności wystarczy. W zamówieniu wystarczy wpisać kod rabatowy STC42 i wtedy cena zostanie obniżona do 42,85 złotych (11,5$). Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć, w którym miejscu należy podać kod.

Płatności możecie dokonywać za pomocą serwisu PayPal, kart Visa i Matercard. Oczywiście, istnieją jeszcze inne formy, ale ja zawsze zalecam serwis transakcyjny PayPal, dla bezpieczeństwa. Jest również darmowa przesyłka i w tym przypadku w zupełności wystarczy, by nie podnosić dodatkowo ceny karty pamięci. Chyba, że ktoś potraktuje kod rabatowy w ramach szybszej przesyłki, której czas realizacji jest szybszy o kilka dni. Moim zdaniem nie warto i lepiej wybrać darmową opcję, która i tak nie jest najwolniejsza spośród chińskich sklepów.

2 comments

 • tom

  22 września 2017 at 10:02

  Link już nie działa? :(

  Reply

  • tom

   22 września 2017 at 10:15

   OK. Za którymś razem zaskoczyło ;)

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}