AplikacjeGra muzyczna Note Fighter. Wydam 9 kodów do wersji premium.

Maciej Kulesa22 listopada 20165 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/11/Note-fighter-1024x576.jpg

Note Fighter, to gra mobilna od polskiego studia MythicOwl, dzięki której możemy rozwinąć swoje muzyczne umiejętności. Aplikacja pozwala uczyć się nut, poprzez wygrywanie wybranych melodii na wirtualnym pianinie i jest świetną rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych posiadaczy smartfonów. Moim zdaniem gra sprawdzi się jako narzędzie do nauki najmłodszych użytkowników. Łączy ona zabawę z nauką, a w przypadku dzieci jest to bardzo ważne.

W grze mamy do wyboru kilka utworów do nauki, głównie jest to muzyczna klasyka ( m. in. „Jingle Bells”, „Oda do radości” czy „Sonata księżycowa”). Każdy utwór możemy szlifować na 3 poziomach: podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Wygrywamy rundę, jeżeli uda nam się poprawnie zagrać utwór: w wersji podstawowej i średniozaawansowanej mamy podpisaną pięciolinię i dodatkowo na klawiszach pokazują się podświetlone kółeczka, co zdecydowanie ułatwia naukę i poznawanie nut na pięciolinii.

W wersji podstawowej nie musimy dbać o tempo, natomiast na kolejnym poziomie jest to już od nas wymagane. W wersji zaawansowanej z kolei wszelkie podpowiedzi znikają i samodzielnie musimy zagrać cały fragment: zarówno poprawnie pod względem tempa, jak i zapisu nutowego. Jeżeli nie jesteśmy przekonani co do własnych umiejętności, możemy poćwiczyć w trybie „praktyka”. Opcja ta umożliwia także zmniejszenie tempa utworu, dzięki czemu można we własnym rytmie przyswajać wiedzę.

W wersji darmowej gry znajdują się 3 utwory, z kolei w wersji premium jest ich 12 i będą one sukcesywnie dodawane. Przed świętami powinien pojawić się także specjalny Christmas Update ze świątecznymi utworami.

Mam dla Was 9 kodów, które pozwolą pobrać wersję premium za darmo. Wystarczy zgłosić się po nie na Faceboooku. Więcej szczegółów we wpisie na portalu społecznościowym.

Pobierz na Android:

http://bit.ly/NoteFighter_Android_Freemium (wersja darmowa)

http://bit.ly/NoteFighter_Android_Premium (wersja płatna, 7.99 zł)

Strona gry: http://www.mythicowl.com/notefighter/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}