NewsSmartwatchUrządzeniaWydam smartwatch – Giveaway #2

Maciej Kulesa22 listopada 201614 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/11/giveaway-1.png

Aktualizacja.

Zabawa zakończona. Wszyscy zapisani do newslettera zostali poinformowani mailowo. Wygrała osoba z mailem gotek515***. Proszę tę osobę o kontakt zwrotny.

Ostatnia akcja z rozdawaniem sprzętu zakończyła się dużym sukcesem, więc obiecałem Wam, że pojawi się kolejna odsłona. Tym razem do wydania mam smartwach, który opisywałem w jednej z recenzji. Możecie zapoznać się z recenzją Aiwatch GT08. Poniżej zdjęcie ukazujące jak prezentuje się bohater naszej zabawy.

Co trzeba zrobić.

W poprzedniej edycji należało klikać, pisać i wracać na bloga. Dziś wystarczy tylko zapisać się do newslettera. Formularz znajduje się po prawej stronie, obok tekstu. Wystarczy zapisać się do newslettera do końca dnia 27.11.2016. Formularz znajduje się po prawej stronie, obok wpisu. W poniedziałek (27.11.2016) wylosuję jedną osobę, której prześlę wspomniany zegarek.

Nie muszę chyba wspominać, że w losowaniu wezmą też udział osoby, które wcześniej zapisały się do newslettera. Starsi czytelnicy nie mogą być poszkodowani! Jeśli ktoś nie odpowie na maila, w którym wysyłam informację, że wygrał, to losowanie odbędzie się ponownie. Spokojnie jednak, bo czas na odpowiedź jest długi – jeden tydzień.

Zaznaczam tylko, że nie posiadam do niego kartonika i kabelka micro USB. Tak dostałem go ze sklepu, który poprosił mnie o zorganizowanie konkursu. Sprzęt wysyłam tylko na terenie Polski.

Zapraszam do skorzystania i zapisania się do newslettera, nie tylko ze względu na możliwość otrzymania smartwatch. Raz na jakiś czas wysyłam wiadomości z najnowszymi informacjami i ciekawymi konkursami. Nie spamuję i nie rozsyłam poczty codziennie.

One comment

  • Michalina Brzozowska

    23 listopada 2016 at 09:42

    O! O ten co mi się tak podobał :D

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.