Pozostałe urządzeniaSmartwatchTabletyTelefonyUrządzeniaWyprzedaże na wakacje. Flash sale i kody rabatowe na wiele sprzętów.

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/promocja-sale.jpg

Na Gearbest co chwilę pojawiają się ciekawe promocje, wyprzedaże i okazje. Z reguły wrzucam tutaj informacje o produktach mobilnych, które mają większy związek ze smartfonami lub urządzeniami z Androidem. Dziś jednak zapraszam do bardziej ogólnego zestawienia, ale to nie znaczy, że jest to nudna porcja produktów. Nic takiego, bo jest to dobra okazja dla osób, które jeszcze nie zaczęły swoich wakacji. Na stronie Gearbest znajdziecie wiele przydatnych gadżetów i co najważniejsze, wiele z nich jest bardzo tanich.

Jeśli myślałeś, że nie trafisz tutaj na produkty Xiaomi, jesteś w błędzie. Nawet do takiej kategorii trafia ten producent i bardzo dobrze. W końcu robią urządzenia, które charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości i parametrów. Co możecie znaleźć pod powyższym linkiem? Między innymi:

  • Odtwarzacz MP5 z ekranem 7″ i kamerką za 191 zł.
  • Kamerka Xiaomi do samochodu za 129 zł.
  • Transmiter Bluetooth FM od Xiaomi z wbudowaną ładowarką za 61 zł.
  • Kamerka Xiaomi Mijia za 221 zł.

Oczywiście to nie wszystko i pozostałe promocje zobaczycie na głównej stronie z letnią promocją Gearbest. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że udostępniając takie wpisy wrzucam link polecający. Możesz też przejść bezpośrednio na stronę Gearbest, ale w twoim przypadku nic się nie zmienia. Dla mnie jest to o tyle ważne, że wspierasz moją pracę i dziękuję za skorzystanie z odnośnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.