UrządzeniaKolejna dobra promocja w sklepie x-kom. Tym razem na smartfony i smartwatche.

Mariusz Krause4 czerwca 20188 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/Sale-smartfony-kod-rabatowy-promocja-1280x960.jpg

Zapraszam na kolejną dawkę promocji ws klepie x-kom. Poprzednia odsłona cieszyła się ogromnym powodzeniem. Tym razem mamy jednak do czynienia z kodem rabatowym na smartfony, smartwatche i powerbanki Huawei. Wcześniejsza akcja obejmowała głównie akcesoria, ale również można było trafić na perełki, jak głośnik Google Home z wbudowanym asystentem głosowym. Jednak dziś, by wybrać coś dla siebie na pewno trzeba poświęcić więcej gotówki.

Kod rabatowy: smartfony

Pełną listę promocyjnych produktów znajdziecie na stronie z inspiracjami x-kom. Tam znajdziecie akcję, która nazywa się „tydzień smartfonów”. Żeby uzyskać wyświetlane ceny należy podczas zamówienia (w koszyku) wpisac kod rabatowy „Smartfony”. Poniżej kilka przykładowych produktów i cen:

Powyżej znajdują się wybrane produkty z reflinkami, ale możecie skorzystać z dedykowanej strony x-kom. Znajdziecie tam wszystkie sprzęty bez linków afiliacyjnych. Jeśli jednak skorzystacie z powyższych odnośników pomożecie mi i dacie kopa do dalszego działania. Nic nie tracicie na tym. Wiem jednak, że niektórzy nie lubią takiego podejścia, więc tutaj macie link do całej listy z promocjami x-kom.

Promocja obowiązuje wyłącznie do 10.06.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Gdybyście trafili jeszcze na ciekawą promocję, to podrzucajcie w komentarzach. Tę dostarczył Jozio pod linkiem o poprzedniej promocji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}