NewsKurier za pobraniem – dlaczego warto?

Paweł15 marca 20246 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/kurier-1280x847.jpg

Przesyła kurierska za pobraniem oferowana jest przez większość przewoźników i cieszy się sporą popularnością wśród klientów. Ma bowiem liczne zalety. Sprawdźmy, dlaczego warto skorzystać z takiej usługi, i jak to zrobić za pośrednictwem platformy GlobKurier.

Z możliwości nadania przesyłkę za pobraniem korzysta większość sklepów internetowych, choć nie tylko. Wynika to z tego, że w Polsce liczni klienci wymagają możliwości opłacenia przesyłki dopiero po jej otrzymaniu, gdyż chcą mieć pewność dostarczenia właściwego towaru. Jednakże popularność tej usługi – https://www.globkurier.pl/oferta/wysylka-za-pobraniem – ma również inne przyczyny.

Przesyłka za pobraniem

Przesyła za pobraniem, czyli pobraniowa – inaczej kurier za pobraniem – jest jedną z usług firm kurierskich. Polega ona na doręczeniu paczki do odbiorcy i pobraniu od niego określonej przy zamówieniu kwoty pobrania. Przesyłka za pobraniem jest oferowana przez wielu przewoźników, z reguły jako usługa dodatkowa, co wiąże się z nieco wyższą ceną.

Zalety kuriera za pobraniem

Paczka za pobraniem jest usługą cieszącą się znaczną popularnością między innymi dlatego, że pozwala ona na wysyłkę towaru bez wcześniejszej zapłaty. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają konta bankowego, przez co wolą zapłacić kurierowi na miejscu w dniu doręczenia przesyłki. Kurier za pobraniem często też wybierany jest przez klientów, którzy nie chcą korzystać z opcji przelewów online – opłata dokona przy odbiorze przesyłki jest bezpieczniejsza. Zamówienie takiej usługi jest przy tym bardzo proste – wystarczy określić rodzaj towaru, zawartości paczki, kwotę pobrania oraz dane kupującego. Większość firm kurierskich umożliwia płatność gotówką bądź kartą, co stanowi dodatkowe ułatwienie dla kupujących.

Dostawa za pobraniem – jak zamówić kuriera?

Zamówienie kuriera, aby zrealizował usługę dostawy za pobraniem, jest bardzo proste. Platforma GlobKurier pomoże w realizacji usługi w możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie.

Wystarczy zalogować się na witrynie GlobKurier.pl i skorzystać z kalkulatora kosztów. W tym celu wpisujemy do porównywarki cen parametry paczki i uzyskujemy wycenę poszczególnych dostawców. Następnie wybieramy odpowiednią dla siebie usługę i wprowadzamy dane do pobrania:

– kwotę pobrania;

– numer konta bankowego;

– właściciela rachunku;

– dane adresowe.

Na koniec pozostaje wydrukowanie listu przewozowego, przygotowanie paczki dla kuriera, nadanie jej i zaczekanie na zwrot pobrania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}