NewsTanie hostingi – jaką firmę hostingową wybrać dla strony internetowej?

Paweł15 marca 202411 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/tanie-hosting.jpg

W obecnych czasach, kiedy to obecność online stała się kluczowym elementem dla przedsiębiorców, blogerów i twórców treści, wybór odpowiedniego hostingu staje się niezmiernie ważny. Na rynku można znaleźć wiele różnych firm hostingowych, jednak nie wszystkie są w stanie zagwarantować usługi na takim samym poziomie. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości świadczonych usług, to warto zaufać takim firmom, jak Hostinger, dhosting czy nazwa.pl. Która z nich będzie jednak najlepszym wyborem?

Hostinger – czym cechuje się ta firma hostingowa?

Zajmując pozycję lidera z ponad 29 milionami użytkowników na całym globie, Hostinger zaskakuje nie tylko liczbami, ale również bardzo bogatym doświadczeniem, sięgającym 2004 roku. Firma, która każdego dnia zdobywa ponad 15 tysięcy nowych klientów (co przekłada się na jednego co 5 sekund), nie może być lekceważona. Przy testowaniu różnych firm hostingowych, Hostinger bezapelacyjnie wyróżnia się jakością usług, łatwością procesu zamawiania, efektywną obsługą klienta i bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do cen. W ofercie znajdziemy nie tylko hosting Shared, ale również Cloud oraz VPS, a także pełen pakiet narzędzi, do których zaliczamy chociażby instalator WordPress i kreator stron internetowych. Dla tych, którzy szukają korzystnej oferty, warto zaznaczyć, że Hostinger posiada bardzo ciekawą promocję, oferując hosting już od 6.99 zł miesięcznie – jest on idealny nie tylko dla małych, ale także dla średnich firm. Więcej informacji na temat firmy Hostinger znajdziemy np. na stronie z opiniami pod adresem rankinghost.pl.

Dhosting – jakie są mocne strony tej firmy?

Dhosting, choć może nie ma aż tak spektakularnej liczby użytkowników jak Hostinger, to i tak stale zyskuje uznanie dzięki bardzo elastycznemu podejściu i solidności. Obecna na rynku od 2002 roku firma opiera swoją ofertę na Elastycznym Web Hostingu, łącząc zasoby hostingu współdzielonego z możliwościami chmury obliczeniowej. Podstawowy pakiet daje 50 GB przestrzeni, ale to elastyczność usługi przyciąga wielu przedsiębiorców. Klienci otrzymują możliwość dostosowania oferty do swoich indywidualnych potrzeb, otrzymując nielimitowaną liczbę domen, baz danych MySQL, adresów e-mail, kont FTP oraz transferu. System generuje raporty zużycia i rozlicza godzinowo dodatkowe wykorzystanie serwera, co także jest dodatkową zaletą. Dhosting stawia na funkcjonalność oferowanej usługi, szybki i efektywny support, a także gwarantuje niebywale wysoką wydajność serwerów. Dhosting ma naprawdę niewiele wad, co sprawia, że cieszy się on bardzo dużą popularnością i skorzystanie z niego niemal zawsze powinno być strzałem w dziesiątkę.

Nazwa.pl – czy warto skorzystać z jej pomocy?

Nazwa.pl to firma, która istnieje na polskim rynku od 1997 roku i w tym czasie zyskała uznanie jako lider w usługach hostingowych. Oferując hosting typu Cloud, firma kładzie nacisk na innowacyjność i znakomitą wydajność. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, CloudHosting firmy pozwala stronie działać zawsze z maksymalną dostępną szybkością, niezależnie od obciążenia serwerów czy bieżącej godziny. Warto również podkreślić, że korzystanie z hostingu nazwa.pl daje dostęp do sieci CDN w naszym kraju, zabezpieczenie 2FA dla poczty e-mail, automatyczną konwersję obrazów na strony do formatu WebP oraz darmową migrację strony z serwerów innych firm hostingowych. Chociaż firma posiada niebywale szybkie serwery z dyskami Intel Optane i oferuje moc obliczeniową 4x vCPU dla każdego konta, warto zaznaczyć, że nie oferuje darmowych domen. Dla niektórych może to być niewielki minus, jednak w przypadku tej firmy liczba zalet zdecydowanie przeważa nad liczbą wad

Dokonanie wyboru pomiędzy Hostinger, dhosting a nazwa.pl nie jest łatwe i zależy od wielu czynników. Skala projektu, indywidualne potrzeby, preferencje techniczne czy budżet to tylko niektóre z aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę podczas procesu decyzyjnego. Każda z tych firm ma swoje mocne strony, a ostateczna decyzja zawsze powinna zostać podjęta po wnikliwym przeanalizowaniu ofert oraz ewentualnym skorzystaniu z okresów testowych – pełna lista firm dostępna jest np. na stronie www.hostingi.net. Bez względu na wybór, trzeba pamiętać, że solidny hosting to klucz do sukcesu strony internetowej.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}