TelefonyLG G3 wygląda rewelacyjnie – pierwsze zdjęcia prasowe.

Wcześniej wydawało mi się, że LG G2 przez długi czas będzie najładniejszym telefonem na rynku. Pomyliłem się i to bardzo. Firmie LG udało się stworzyć coś jeszcze ładniejszego, żeby nie napisać zjawiskowego. Jeśli można tak napisać o sprzęcie elektronicznym. Nie lubię podniecać się wyglądem telefonów, tabletów czy komputerów. Aż takim fetyszystą nie jestem, ale LG G3 wygląda naprawdę rewelacyjnie. LG idzie taką samą drogą jak w przypadku G2. Ramka dookoła wyświetlacza jest minimalna, na tyle...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2014/05/lg-g3-black-back.jpg

Wcześniej wydawało mi się, że LG G2 przez długi czas będzie najładniejszym telefonem na rynku. Pomyliłem się i to bardzo. Firmie LG udało się stworzyć coś jeszcze ładniejszego, żeby nie napisać zjawiskowego. Jeśli można tak napisać o sprzęcie elektronicznym. Nie lubię podniecać się wyglądem telefonów, tabletów czy komputerów. Aż takim fetyszystą nie jestem, ale LG G3 wygląda naprawdę rewelacyjnie.

smartfon lg

LG idzie taką samą drogą jak w przypadku G2. Ramka dookoła wyświetlacza jest minimalna, na tyle mamy te same przyciski, ale wszystko wygląda na jeszcze lepiej dopracowane. Wiemy też, że LG G3 będzie wyposażony w 5,5″ ekran o rozdzielczości qHD. Przypuszczalnie będzie wyposażony w procesor Snapdragon 805 i 3GB pamięci RAM.

Tak jak wspominałem, nie jestem fetyszystą, ale w tym przypadku dotykałbym te metalowe obicia …

źródło: PhoneArena

LG G3 wygląda rewelacyjnie – pierwsze zdjęcia prasowe.

5 (100%) 1 voteLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}