MWC 2018NewsTelefonyUrządzeniaLG G7 może mieć „wycięty” ekran, tak jak iPhone X.

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/LG-G7-C-1024x683.jpg

Jednych wkurza, innych zachwyca, ale mi jest obojętne wcięcie w smartfonach. Trzeba jednak przyznać, że Apple znowu przeciera szlaki i wielu producentów zacznie kroczyć ich drogą. Myślałem, że większość pójdzie wyznaczoną przez Essential Phone, ale siła marki ma tutaj ogromne znaczenie. Według najnowszych informacji nawet LG może skusić się na wycięcie ekranu, tak jak ma to miejsce w iPhone X.

Dochodzi jeszcze kwestia nazewnictwa nowego flagowca. Z jednej strony mamy głosy, że LG porzuca serię „G” i możemy zapomnieć o modelu G7. Z drugiej, ciągle pisze się o takim wariancie i nie wiadomo, czy to z przyzwyczajenie, czy być może LG da ostatnią szansę tej popularnej serii.

W serwisie Technobuffalo pojawiły się grafiki prezentujące LG G7, ale moga to być wariacje jakiegoś grafika. Nie ma 100% pewności, że mamy do czynienia z oficjalnymi renderami. Jednak w sieci można trafić na informacje, że wycięcie jest bardzo prawdopodobne i LG może skusić się na takie rozwiązanie.

Użytkownicy smartfona iPhone X, którzy nie są zadowoleni z tzw. uszów, radzą sobie z nimi instalując odpowiednie aplikacje. Najpopularniejsza z nich częściowo rozwiązuje ten problem pierwszego świata przyciemniając górny element.

LG nie byłby pierwszym producentem, który idzie w ślady Apple jeśli chodzi o wycięcie w ekranie. Najpierw uczynili to chińscy producenci, a ostatnio Asus ogłosił model ZenFone 5Z, który również wyróżnia się takim podejściem.

Prawdopodobna specyfikacja LG G7:

  • Procesor Qualcomm Snapdragon 845.
  • 6-calowy ekran OLED; rozdzielczość 3120 × 1440 pikseli
  • 4GB RAM + 64 GB na dane; być może powstanie również wersja 6GB/128GB.
  • Podwójne tylna kamera ze szklanymi elementami optycznymi i dużą przysłoną; prawdopodobnie 16MP i f/1,6.
  • Odporność na wodę, kurz i uderzenia; prawdopodobnie IP68.
  • Głośniki stereo (Boombox).
  • HDR10.
  • Bezprzewodowe ładowanie, asystent, rozpoznawanie głosu i integracja sztucznej inteligencji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020