TelefonyUrządzeniaLG również pracuje nad składanym smartfonem. Zobaczcie grafiki.

Maciej Kulesa10 lipca 20186 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/LG-składany-smartfon-1068x490-e1531221534249.png

Samsung, Huawei, Honor, Lenovo/Motorola i ZTE – producenci, którzy pracują nad składanym smartfonem. Kilka dni temu poznaliśmy kolejnego gracza, którego można było podejrzewać o podobne plany. Teraz jednak możemy poznać je bliżej, bo w sieci pojawiły się grafiki patentowy, które mogą być prawdziwe. Oczywiście, jest jeszcze za wcześnie żeby wyrokować, który producent rozpocznie tę walkę. W sieci piszczy od plotek, że może to być Samsung Galaxy X i jego premiera mogłaby się odbyć już w styczniu 2019 roku.

Wróćmy jednak do LG, bo tutaj sprawa również wygląda interesująco. W sumie, to mocno przypomina grafiki Samsunga, które pojawiły się na początku tego roku. Tutaj możecie zobaczyć pierwsze wzmianki o składanym smartfonie Samsung Galaxy X. Mam nadzieję, że będzie to wyglądać trochę inaczej, bo nie jestem przekonany do tego konceptu.

Zgłoszenie patentowe LG zostało złożone w zeszłym roku w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA (USPTO). Chociaż pierwsze plotki o patentach LG można było przeczytać już w 2016 roku, to dopiero teraz można poważnie myśleć o wprowadzeniu takiego smartfona. Od tamtego czasu technologia przeszła bardzo długą drogę, a w przyszłym roku każdy będzie już myślał od składanym telefonie. Obecne rozwiązania dają takie możliwości i mam nadzieję, że w końcu doczekamy się potężnej rewolucji. Ostatnio pisałem o takiej przy okazji wprowadzenia dodatkowych aparatów i skanera linii papilarnych w ekranie. To jednak może okazać się małym krokiem w porównaniu ze składanym smartfonem. Do tego czeka nas rewolucja w oprogramowaniu, bo też trzeba o tym myśleć wprowadzając nowe rozwiązania.

źródło letsgodigital.org

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}