TelefonyUrządzeniaCzy tak będzie wyglądał składany Samsung Galaxy X? Mam nadzieję, że nie!

Maciej Kulesa16 stycznia 201827 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2014/08/samsung-rebranding.jpg

Możemy już oficjalnie napisać, że najważniejszymi plotkami w tym roku będą te, na temat smartfona Samsung Galaxy S10 (X). Już od dawna mówi się, że producent planuje wprowadzenie na rynek składanego modelu i nie jest to żadną tajemnicą. Od kilku lat krążą różne informacje na temat ich patentu, ale do tej pory możemy pisać o nich w formie plotek. Uprzedzę, że w tej kwestii nic się nie zmieniło. Niby na targach CES 2018 niektórzy szczęśliwcy mogli przyjrzeć się, za zamkniętymi drzwiami, temu projektowi, ale to również wątpliwej jakości informacja.

Przeczytaj również:

Tym razem mamy do czynienia z grafikami, które niby pochodzą z zgłoszenia patentowego w WIPO (Światowa Organizacja Własności Intelektualnej). Przynajmniej tak to podaje serwis LetsGoDigital, który udostępnia poniższe grafiki.

Muszę przyznać, że nie podoba mi się ten projekt i liczę na coś zdecydowanie lepszego. Moim zdaniem byłby to jeden z najbrzydszych smartfonów jaki kiedykolwiek powstał. Pierwsze informacje bardziej przypadły mi do gustu, bo mówiły o połączeniu smartfona z tabletem, a to byłoby już bardzo ciekawe rozwiązanie. Poniższa grafika jest tylko marzeniem autora, ale taka wizja jest mi zdecydowanie bliższa.Podobno Samsung ma wszelkie materiały by stworzyć świetnego smartfona, który będzie się składał, ale musi to zrobić z klasą. Dla mnie pierwsze grafiki takie nie są. Samsung powinien lepiej wykorzystać giętkie materiały i wyświetlacz, który chce zastosować. Ma jeszcze trochę czasu, bo planowana produkcja ma wystartować dopiero pod koniec tego roku, a do tego czasu może się jeszcze coś zmienić. Warto też dodać, że pierwszy giętki/składany smartfon może być traktowany jako ciekawe urządzenie i nieważne jak będzie wyglądał nowy produkt Samsunga, to i tak sprzeda się doskonale.

Co myślicie na ten temat?

2 comments

 • Daniel

  16 stycznia 2018 at 12:00

  Jestem ciekawy jak w praktyce sprawdzałby się składany smartfon. „Bardziej przypadły mi do gustu, bo mówiły o połączeniu smartfona z tabletem, a to byłoby już bardzo ciekawe rozwiązanie”. Fablety są na rynku, co w tym ciekawego?

  Reply

  • Maciej Kulesa

   16 stycznia 2018 at 12:10

   No, ale chodzi o składane urządzenie, które jest połączeniem smartfona z tabletem.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}