Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Polska aplikacja promuje Androida w Europie!

Zapraszamy do świeżo otwartego forum o systemie Android i nie tylko!

Miło czytać takie informacje, tym bardziej, że aplikacji kibicowałem praktycznie od samego początku. Listonic towarzyszy blogowi Fandroid od 2011 roku, a więc prawie od jego narodzin. Nigdy nie ukrywałem tego, że kibicuję im będę kibicował w walce na rynku mobilnym.

Filip Miłoszewski (twórca Listonic) jest jedną z twarzy kampanii reklamowych systemu Android na całą Europę. Pojawia się ona w takich tytułach jak: The Economist, New York Times, Wall Street Journal, Buisnessweek i Financial Times. Listonic pojawi się obok wielkich marek i to pokazuje, że warto tworzyć dobre aplikacje, bo nigdy nie wiesz, kiedy trafi na Ciebie.

Pamiętam jak Listonic startował i nawet mam jedną z prezentacji od Filipa Miłoszewskiego. Została ona stworzona na potrzeby InternetBeta w 2010 roku. Sama prezentacja już jest nieaktualna, a raczej dane i informacje w niej zawarte, ale warto spojrzeć na stronę 16, gdzie pokazano ilość pobrań aplikacji. Sukcesem było kilkaset pobrań w ciągu dwóch miesięcy!

Jeszcze raz gratuluję twórcom tego sukcesu i śmiało polecam aplikację Listonic. Można ją pobierać za darmo w sklepie Google Play. Listonic cieszy się coraz większą popularności w USA, co w ogóle mnie nie dziwi. Sami sprawdźcie co oferuje aplikacja: Listonic w sklepie Google Play.