Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Muzyka Google przez dwa miesiące za darmo. Nie tylko dla nowych użytkowników.

Zapraszamy do świeżo otwartego forum o systemie Android i nie tylko!

Google często organizuje promocje na darmowy okres swojej usługi muzycznej. Jednak zawsze dotyczyły one tylko użytkowników, którzy wcześniej nie korzystały z Google Music. Jeśli chociaż raz płaciłeś za abonament, to nie mogłeś brać udziału w akcji, która dawała miesiąc lub kilka miesięcy za darmo.

Dzisiaj jednak udało mi się skorzystać z najnowszej promocji, dzięki której mogę słuchać Muzyki Google przez 60 dni za darmo. Już kiedyś byłem klientem tej usługi, ale subskrypcję przerwałem na słaby system rekomendacji. Popsuli jeszcze kilka innych rzeczy i to spowodowało, że przeniosłem się do Spotify. Jakiś czas temu Google wzięło się do pracy i poprawiło wiele rzeczy. W tej chwili usługa nie ustępuje konkurencji niczym.

Aby skorzystać z promocji wystarczy przejść do tej strony lub udać się do sklepu Google Play. Tam powinien wyskoczyć Wam duży banner z promocją.

Muzyka Google działa idealnie na smartfonie i komputerze. Prawie wszystkie funkcje spisują się również na Android TV, oprócz jednej zakładki. System Google na telewizory ma problem z odtwarzaniem rekomendowanych utworów, które proponuje w zależności od dnia i jego pory. Wyświetla ekran z grafiką, ale nie uruchamia listy utworów. Pozostałe funkcje działają idealnie i moim zdaniem wszystko prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w Spotify.

Muzyka Google na Android TV działa zdecydowanie płynniej. Animacje w Spotify wyglądały na ociężałe, a interfejs mniej intuicyjny niż u konkurenta. Tak, to już czas bym ponownie wrócił do serwisu Google i jeśli nic nie popsują, to zostanę z nim na dłużej. Mam nadzieję, że przez najbliższe dwa miesiące naprawią ten błąd w aplikacji na Android TV. Mam również nadzieję, że dalej będą pracowali i rozwijali ten serwis.