NewsNajciekawsze premiery gier 2020

Paweł27 stycznia 20207 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/najlepsze-gry-2020.jpg

Rok 2020 zapowiada się wyjątkowo dobrze dla branży gier komputerowych. W ciągu najbliższych 365 dni zadebiutują prawdziwe hity – wśród Polaków największe emocje budzą oczywiście Cyberpunk 2077 i Dying Light 2. Miłośnicy wirtualnej rozrywki nie mogą także narzekać na brak różnorodności. Jesteś zapalonym graczem? Chcesz poznać najnowsze newsy ze świata gier? Może zastanawiasz się jakie ciekawe premiery gier przyniesie nowy 2020 rok. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Pierwsze premiery za nami

Już 24 stycznia ukazała się gra “Commandos 2: HD Remaster”. Jest to gra z gatunku strategicznych dostępna w wersjach na PC, PS4, XONE, Switch. Jest to najnowsza wersja kultowej już gry. Przejmujemy kontrolę nad oddziałem komandosów działających za linią wroga. Akcja dzieje się podczas Drugiej Wojny Światowej. Gra charakteryzuje się ładniejszą grafiką, ma zmodernizowany interfejs oraz nowy samouczek. 3 kwietnia do sklepów wejdzie gra “Resident Evil 3”. Będzie to kompleksowy remake trzeciej odsłony kultowej serii horrorów. Opracowaniem gry zajęła się firma Capcom. Gra dostępna będzie na PC, PS4 oraz XONE.

Swoją premierę miała już także gra “The Surge 2: The Kraken” jest to pierwsze fabularne DLC do gry RPG akcji od niemieckiego studia Deck13 Interactive. Dodatek oferuje nową historię, lokację, przeciwników i ekwipunek. Gra dostępna jest na PC, PS4 oraz XONE.

Nowości już do ogrania

Nie samymi nowościami człowiek żyje – dopiero co zakończony rok także przyniósł mnóśtwo ciekawych premier. Początek roku zdaje się idealną okazją do nadrobienia zaległości i zagrania w najlepsze gry 2019 roku. Miłośników nowinek i nowych tytułów ucieszy jednak fakt, że już w 2020 zadebiutowało kilka ciekawych tytułów.

9 stycznia swoją premierę miała także gra “AO Tennis 2”. Jest to nowa odsłona cyklu realistycznych symulatorów tenisa ziemnego. Gra powstała we współpracy z organizacją Tennis Australia. Obrazuje rozgrywki w turniejach Australian Open. Znajdziemy tutaj tysiące prawdziwych graczy tenisowych oraz rozbudowaną mechanikę rozgrywki. Opracowaniem gry zajęła się firma Big Ant Studios.

Dostępna jest w wersji na PC, PS4, XONE, Switch. Swoją premierę miała już także gra “Frontiers”. Jest to sandboksowa gra RPG z widokiem FPP osadzona w realiach fantasy. Najważniejszym celem twórców było połączenie mechaniki rodem z cyklu The Elder Scrolls z aspektami survivalowymi i swobodą eksploracji otwartego świata. Co ciekawe rozgrywka koncentruje się na samodzielnym odkrywaniu kolejnych lokalizacji.

Gracz ma za zadanie dbać o zapasy żywności, co umożliwia nam zbieranie roślin oraz rozbudowany model łowiecki, pozwalający nie tylko polować, ale również zastawiać sidła. Dzięki systemowi rzemiosła, większość potrzebnych nam narzędzi wytwarzamy sami, korzystając z odnalezionych surowców i przedmiotów. Rozwój postaci także odchodzi od tradycyjnych schematów. Nie otrzymujemy punktów za doświadczenia lub biegłość w danej czynności, zyskujemy je przez odpowiednio częste wykonywanie danego zadania. Gra dostępna jest jedynie w wersji komputerowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}