AplikacjeNC+ GO działa za granicą.

Maciej Kulesa2 kwietnia 201815 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/old-tv-1149416_1280-1024x768.jpg

Pod koniec marca wspominaliśmy, że niebawem telewizja NC+ zwolni blokady. NC+ za granicą działa od wczoraj i nie jest to żart z okazji 1 kwietnia. Mieszkańcy Polski mogą korzystać z usługi na terenie Unii Europejskiej. Wspominaliśmy jakie warunki trzeba spełnić i nie jest to wymysł operatora, ale tak działa obecne prawo.

[contentcards url=”http://www.fandroid.com.pl/nc-go-za-granica-poza-polska-dziala,17397″ target=”_blank”]

Taki ruch został wymuszony przez prawo i NC+ nie jest jedynym dostawcą, który umożliwił to swoim abonentom. Wcześniej blokady zwolniła usługa telewizji online WP Pilot. Mieli ogłosić jeszcze jakąś inną nowość, ale tak się nie stało. To nie zmienia faktu, że możliwość odbierania polskiej telewizji za granicą jest bardzo cenne.

W dniu wczorajszym na stronie i w aplikacji NC+ GO pojawiła się oficjalna informacja na ten temat:

Od 1 kwietnia 2018r., na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści, Abonenci nc+ mają dostęp do serwisów online platformy nc+ także poza granicami Polski. Dostęp do serwisów online nc+ (w szczególności nc+ GO i CANAL+ SPORT ONLINE) na terenie krajów Unii Europejskiej, przyznawany jest w oparciu o zasady wprowadzone przez Rozporządzenie, na podstawie weryfikacji miejsca stałego zamieszkania Abonenta w Polsce. Informacje dotyczące możliwości korzystania z usług online poza granicami Polski oraz postępowania w przypadku braku dostępu, można uzyskać w moje nc+ w zakładce MOJE DANE I ZGODY lub w najbliższym Punkcie Obsługi nc+.

Wiele osób na grupach dyskusyjnych FB narzeka, że nie ma takiej możliwości. Jednak jest to spowodowane tym, że nie zweryfikowali tego na koncie Moje NC+ lub w salonie NC+. Ten ostatni wariant zdecydowanie odpadał w dniu wczorajszym i dzisiejszym, ale można to zrobić internetowo.

One comment

  • Olo

    4 października 2019 at 12:57

    Bzdura rzadaja np polskiej karty kredytowej a kazdy wie ze polskie banki okradaja najwiecej mieszkam w pl, a nie mam kont polskich wiec wedlug nich nie mieszkam w polsce – nie przedluzam abonamentu.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}