NewsPozostałe urządzeniaSmartwatchTabletyTelefonyUrządzeniaBlog Fandroid będzie patronem medialnym targów elektronicznych!

Maciej Kulesa1 kwietnia 20183 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/tmta-targi-mobilne-e1522523496492.jpg

Coś niesamowitego!

Blog Fandroid patronem medialnym targów TMTA. Będzie to jedno z większych wydarzeń w tej części Europy. Zadaniem Fandroid jest promowanie segmentu mobilnego, który będzie bardzo mocno reprezentowany na TNTA. Podczas targów odwiedzający mogą obejrzeć wiele najnowszych urządzeń, również z innych kategorii elektroniki użytkowej. Jednak nam przydzielono konkretne zadanie. Muszę przyznać, że wykonamy je z przyjemnością i mam nadzieję, że będziecie z nami.

Impreza TMTA odbędzie się od 24 do 26 sierpnia. Na ten moment nie mogę zdradzić gdzie się odbędzie, ale mogę zapewnić, że wielu czytelników będzie się cieszyć. Jednym z organizatorów jest Quan Xuegang CEO w Financial Association Risk Taiwan.

Jest to wielki krok dla nas i mam nadzieję, że nie ostatni. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące nadchodzącego wydarzenia, to zadawajcie je w komentarzach. Mam nadzieję, że będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie.

Nie zdradzono wszystkich szczegółów. W sumie, to za wiele nie wiemy, ale zapewniono nas, że udział w targach TMTA wezmą udział najwięksi gracze z rynku mobilnego. Możemy tylko podejrzewać o jakie marki chodzi, więc nie będę tutaj wymieniał konkretnych nazw.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.