TelefonyUrządzeniaNokia 8 jeszcze w tym miesiącu.

Tak prezentuje się Nokia 8 – flagowy smartfon, który ma poważnie powalczyć z konkurencją. Parametry przedstawiają się nawet nieźle, ale czy znajdą się jeszcze fani tej marki, którzy chociaż trochę mają jeszcze sentyment? Nokia 8 wyposażona jest w wyświetlacz 5,3″ (QHD), procesor Snapdragon 835 i 4GB lub 6GB pamięci RAM (w zależności od wersji). Tak jak zakładano wcześniej, nowa Nokia będzie wyposażona w podwójny aparat z optyką Carl Zeiss i rozdzielczością 13MP. Oficjalną prezentację Nokii...
Maciej Kulesa18 lipca 20173 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/nokia-8.jpg

Tak prezentuje się Nokia 8 – flagowy smartfon, który ma poważnie powalczyć z konkurencją. Parametry przedstawiają się nawet nieźle, ale czy znajdą się jeszcze fani tej marki, którzy chociaż trochę mają jeszcze sentyment? Nokia 8 wyposażona jest w wyświetlacz 5,3″ (QHD), procesor Snapdragon 835 i 4GB lub 6GB pamięci RAM (w zależności od wersji). Tak jak zakładano wcześniej, nowa Nokia będzie wyposażona w podwójny aparat z optyką Carl Zeiss i rozdzielczością 13MP.

Oficjalną prezentację Nokii 8 przewidziano na 31 lipca, ale już teraz pojawia się dosyć wysoka cena za tego smartfona – 675 dolarów. Do sprzedaży może trafić jeszcze w te wakacje, ale zastanawia mnie, czy wielu klientów rzuci się na ten model. W końcu w sieci pojawiają się plotki o jeszcze mocniejszym smartfonie HMD Global. Chodzi o smartfona Nokia 9, który ma być jeszcze mocniejszy i takie informacje mogą spowodować, że zainteresowanie Nokią 8 może być mniejsze niż życzenia producenta.

źródło

Nokia 8 jeszcze w tym miesiącu.

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}