Pozostałe urządzeniaTelefonyUrządzeniaOnePlus szykuje coś nowego!

Maciej Kulesa20 marca 20156 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/one-game-changer.jpg

OnePlus na swoim forum ogłosił, że przygotowuje się do zaprezentowania czegoś nowego w swoim portfolio i udostępnia kilka wskazówek dla internautów. Zaznacza jednak, że nie będzie to tablet ani smartwatch, ale coś, co zmieni podejście do gier. Są bardzo tajemniczy, ale podrzucają kilka informacji, dzięki którym użytkownicy forum mają pole do popisu. Tak właśnie buduje się napięcie przed pokazaniem czegoś nowego i tego powinien uczyć się HTC.

start_Forum

Większość z użytkowników forum obstawia chyba pada do gier, który idealnie mógłby pasować do smartfona OnePlus One. Niektórzy jednak nie wykluczają drona i konsoli z systemem Android, ale nie sądzę aby OnePlus poszedł tą drogą. Należy zwrócić uwagę, że we wpisie nie napisano, że nie będzie to smartfon. Można brać pod uwagę telefon, który byłby nastawiony tylko na graczy. Co prawda, Sony już eksperymentowało z takim rozwiązaniem i nie był to dobry ruch, ale to było dawno temu. Nawet Sony, które ma doświadczenie w przenośnych konsolach mogło nie trafić z terminem swojego urządzenia.

Czasy zmieniają się szybko i być może użytkownicy teraz by docenili taką przenośną konsolę na Androidzie, która wykonana jest przez znanego producenta. OnePlus trzeba już zaliczać do elity, bo swoim smartfonem pokazali, że mogą konkurować z najlepszymi, a najlepszym dowodem na to jest ekspansja na wiele krajów.

Ze zdjęć jednak może wynikać, że OnePlus faktycznie ma zamiar zaprezentować kontroler do gier. Takie rozwiązanie, które idealnie pasowałoby do ich urządzeń, też ma sens i na pewno użytkownicy doceniają takie gadżety.

fun_Forum

Intryguje mnie tylko pierwsze zdjęcia, na którym jest czerwona dioda z podpisem „zacznij nową grę”. Tak jakby wskazywała na przycisk do włączania konsoli, ale co mnie to obchodzi … Wszystkiego dowiemy się w kwietniu, a do tego czasu możemy sobie gdybać!

Jakie urządzenie obstawiacie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}