AplikacjeBoss Monster – kolejna gra karciana na Androida

Maciej Kulesa20 marca 20154 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/boss-monster-e1426865701396.jpg

Boss Monster na Androida to przeniesienie gry karcianej do świata mobilnego, ale gry, która wcześniej była inspirowana grami wideo. Trochę to popieprzone, ale już staram się wyjaśnić. Chodzi o to, że pewnego razu, dwóch braci umieściło projekt na Kickstarterze, w którym wołali o pieniądze na grę karcianą, która miała być inspirowana grami wideo. Sukces był sporym, pieniądze dostali, gra osiągnęła sukces, ale tego było mało. Postanowili więc, że powrócą na Kickstarter i wymyślą grę mobilną, która była wcześniej grą karcianą, a jej inspiracją były gry wideo. Tak też powstało Boss Monster na Androida.

Nie zrozumieliście? Nieważne, gra jest już do pobrania z Google Play i na początku jest darmowa. Jednak aby odblokować pewne funkcje, na przykład granie online, trzeba zapłacić 7 dolarów. Jest to płatność wewnątrz aplikacji.

Wcielacie się w rolę Wielkich Złych, którzy budują swoje własne śmiercionośne podziemia. Potem sprawdzacie, któremu z was udało się zniechęcić jak największą ilość dobrych i sprawiedliwych bohaterów. Ale nie wszystko jest tak proste, jak może się wydawać. Mało kto wie, ale jako zarządca nie możesz stawiać wszystkiego na jedną kartę. Nie możesz inwestować wyłącznie w mordercze zabawki, powinieneś też dodawać coraz to atrakcyjniejsze skarby! Inaczej już nikt nie przyjdzie do Twojego lochu…

Podobno gra na Androida oddaje wszystko, to co jest w wersji tradycyjnej. Jeśli chcielibyście przeczytać więcej o pierwowzorze gry Boss monster, to mogę śmiało odesłać na tego bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}