AplikacjeBoss Monster – kolejna gra karciana na Androida

Boss Monster na Androida to przeniesienie gry karcianej do świata mobilnego, ale gry, która wcześniej była inspirowana grami wideo. Trochę to popieprzone, ale już staram się wyjaśnić. Chodzi o to, że pewnego razu, dwóch braci umieściło projekt na Kickstarterze, w którym wołali o pieniądze na grę karcianą, która miała być inspirowana grami wideo. Sukces był sporym, pieniądze dostali, gra osiągnęła sukces, ale tego było mało. Postanowili więc, że powrócą na Kickstarter i wymyślą grę mobilną,...
Maciej Kulesa20 marca 20154 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/boss-monster-e1426865701396.jpg

Boss Monster na Androida to przeniesienie gry karcianej do świata mobilnego, ale gry, która wcześniej była inspirowana grami wideo. Trochę to popieprzone, ale już staram się wyjaśnić. Chodzi o to, że pewnego razu, dwóch braci umieściło projekt na Kickstarterze, w którym wołali o pieniądze na grę karcianą, która miała być inspirowana grami wideo. Sukces był sporym, pieniądze dostali, gra osiągnęła sukces, ale tego było mało. Postanowili więc, że powrócą na Kickstarter i wymyślą grę mobilną, która była wcześniej grą karcianą, a jej inspiracją były gry wideo. Tak też powstało Boss Monster na Androida.

Nie zrozumieliście? Nieważne, gra jest już do pobrania z Google Play i na początku jest darmowa. Jednak aby odblokować pewne funkcje, na przykład granie online, trzeba zapłacić 7 dolarów. Jest to płatność wewnątrz aplikacji.

Wcielacie się w rolę Wielkich Złych, którzy budują swoje własne śmiercionośne podziemia. Potem sprawdzacie, któremu z was udało się zniechęcić jak największą ilość dobrych i sprawiedliwych bohaterów. Ale nie wszystko jest tak proste, jak może się wydawać. Mało kto wie, ale jako zarządca nie możesz stawiać wszystkiego na jedną kartę. Nie możesz inwestować wyłącznie w mordercze zabawki, powinieneś też dodawać coraz to atrakcyjniejsze skarby! Inaczej już nikt nie przyjdzie do Twojego lochu…

Podobno gra na Androida oddaje wszystko, to co jest w wersji tradycyjnej. Jeśli chcielibyście przeczytać więcej o pierwowzorze gry Boss monster, to mogę śmiało odesłać na tego bloga.

Boss Monster – kolejna gra karciana na Androida

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}