NewsOto najważniejsze powody, dla których warto kupić etui do Samsunga M31s

Paweł3 lutego 202110 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/samsung-note9-1280x644.jpg

Samsung Galaxy M31s to dla wielu osób idealny reprezentant średniej półki smartfonów. Łączy w sobie przyjazny dla oka, nowoczesny design, niezłe zaplecze komunikacyjne oraz świetny ekran wykonany w technologii AMOLED. I to właśnie ten piękny wyświetlacz jest głównym, choć nie jedynym powodem, by chronić telefon przed urazami mechanicznymi.

Statystyka nie pozostawia złudzeń

Zgodnie z raportem DukGear, za 32% uszkodzeń ekranu odpowiadają upadki wynikające z wyślizgnięcia się smartfona z kieszeni. Niewiele mniej, bo 27% upadków bierze swój początek od upuszczenia telefonu z dłoni. Co ciekawe, 5% uszkodzeń pochodzi od rzucenia telefonem przez użytkownika.

Ten sam raport wskazuje, że statystyczny użytkownik po raz pierwszy uszkodzi wyświetlacz smartfona w ciągu pierwszych trzech miesięcy korzystania ze smartfona. Rodzi to pytanie o to, jak dodatkowo zabezpieczyć ekran urządzenia od nowości.

Folia antymikrofobowa dla Samsunga Galaxy M31s

Folia antymikrofobowa dla Samsunga Galaxy M31s

Producenci czasem kuszą różnymi promocjami, w tym choćby półroczną darmową gwarancją na naprawę wyświetlacza bez względu na genezę samego uszkodzenia, jednak takich akcji wciąż jest na rynku niewiele. Zresztą, nawet gdy już się pojawią, dotyczą raczej flagowców, a nie urządzeń z półki średniej, do jakiej przynależy Galaxy M31s.

Właśnie z tego względu o wiele lepiej dmuchać na zimne. Koszt wymiany uszkodzonego ekranu w tym smartfonie kosztuje 300-400 złotych. Można powiedzieć, że ewentualna naprawa to wydatek, który stanowi niemal jedną trzecią wartości smartfona, bo M31s można kupić już za około 1100 złotych.

Jak zabezpieczyć Samsunga Galaxy M31s?

Urządzenie cieszy oczy pięknym, 6,5-calowym ekranem, który pracuje w rozdzielczości Full HD. Za wydajność odpowiada tutaj Exynos 9611 z grafiką Mali G-72. W tej półce cenowej to całkiem dobre podzespoły. Po stronie atutów warto wskazać też na 6 GB pamięci RAM i 128 GB na dane.

Osoby, które szukają telefonu do firmy, docenią niehybrydowy slot na dwie karty SIM, dzięki któremu smartfon bez trudu obsłuży połączenia z numeru prywatnego oraz firmowego. Dobrze wypada zaplecze foto-wideo: 64 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix +5 Mpix to świetny zestaw, który zapewni bardzo dobrej jakości zdjęcia.

Etui dla Samsunga Galaxy M31s

Etui dla Samsunga Galaxy M31s

Użytkownicy wypowiadają się też bardzo przychylnie o akumulatorze o imponującej pojemności 6000 mAh. O dwa dni pracy z dala od ładowarki można być całkiem spokojnym. To wszystko zamknięte jest w stylowej, szklanej obudowie, a łączna waga telefonu wynosi 203 gramy. Jak zwiększyć jego szanse przy upadku na twarde podłoże?

Sensownym pomysłem jest zakup folii ochronnej lub szkła hartowanego od renomowanego producenta, na przykład 3MK. Firma nie tylko projektuje i wdraża idealnie dopasowane szkła, ale ma też własny dział badawczy, a także tworzy szereg innowacyjnych technologii, które mają jeszcze lepiej chronić nasze smartfony przed uszkodzeniami.

Co szczególnie ważne, profesjonalne tworzywo ochronne nie kosztuje kroci, a już na pewno jest o wiele tańsze niż całościowa wymiana uszkodzonego modułu. Za niepękające szkło FlexibleGlass Max zapłacimy 59 złotych. Nieco tańszym, a często polecanym na forach rozwiązaniem jest folia ochronna ARC Special Edition.

Podchodząc do bezpieczeństwa smartfona w sposób całościowy, nie warto oszczędzać też na ochronie pleców urządzenia. To właśnie tam znajduje się przecież moduł aparatu, który dla wielu osób odgrywa absolutnie kluczową rolę podczas zakupu.

3mk.pl ma w ofercie na przykład pancerne etui Armor Case, za które zapłacimy około 50 złotych. Jeśli chcemy, by zabezpieczenie urządzenia nieco bardziej wyrażało nasz styl, zawsze można pomyśleć o personalizowanym case’ie czy tradycyjnej, skórzanej kaburze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}