NewsWpis sponsorowanyPolecane gry na Xbox one

Paweł9 czerwca 202214 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/gry-xbox.jpg

Najlepsze gry na Xbox one pomoże Ci wyłonić ranking, który stworzyliśmy dla prawdziwych fanów cyfrowej rozrywki. Kupując konsolę Xbox, warto wcześniej sprawdzić, czy zostały na nią stworzone pozycje, które Cię zainteresują. Ranking najlepszych gier na Xboxa rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości co do propozycji, które przypadną do gustu Twojemu dziecku, chłopakowi, czy przyjaciółce. Bez względu na to komu chcesz je podarować, warto poznać wszystkie 15 pozycji! Dostępne są zarówno wersje instalowane na stałe, jak i tzw. game pass, czyli zakup abonamentu na czasową subskrybuję. Konsole Xbox dają naprawdę wiele możliwości w zakresie ciekawej, zajmującej rozrywki dla całej rodziny, jak i dla pojedynczego gracza.

Najlepsze gry na Xbox

Najciekawsze propozycje dostosowane do możliwości sprzętowych konsoli Xbox umożliwiają toczenie rozbudowanych rozgrywek zarówno w świecie sportu, jak i zupełnie wyimaginowanych cyberświatów. Fajne gry na Xbox one z pewnością znajdziesz w naszym rankingu, przygotowanym z myślą o graczach w każdym wieku. Gry na Xbox one, które znalazły się w zestawieniu to kolejno od 10 pozycji: „Just Dance 2022”, który przeznaczony jest dla całej rodziny. Na czym polega gra? Musisz wykonywać określone ruchy zgodne z tym, co wyświetla się na ekranie. Oczywiście należy wówczas podłączyć kamerkę i poruszać specjalnymi padami. Ta wersja zawiera ponad czterdzieści utworów muzycznych, od tych nowoczesnych po klasyki. Do tego masz możliwości grania również online! Kolejna edycja gry, która plasuje się na 9. pozycji to „Assassin’s Creed Valhalla”. Ta propozycja przeznaczona jest dla starszych graczy, ponieważ zawiera sceny walki z widoczną na ekranie krwią. Poruszasz się jednym z wybranych bohaterów, a największe zalety tej gry to z pewnością narracja oraz trzymająca w napięciu fabuła. Po zainstalowaniu zyskujesz możliwość sterowania otwartym światem zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół. Na 8. miejscu znalazła się gra „Minecraft Dungeons”, którą wprost pokochały dzieci na całym świecie. Każdy, kto choć trochę orientuje się w świecie e-sportowych rozgrywek, wie że nawet zagorzali fani „Call of duty” uwielbiają czasem się oderwać i przenieść w świat wykreowany przez Minecraft. Możesz rozwiązywać zagadki, uciekać przed wrogami i budować swój własny, wirtualny świat. Pozostając w rozrywce dla młodszych odbiorców, przechodzimy płynnie do „LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów”. Jeśli uwielbiasz „Gwiezdne wojny” i Lego z pewnością i ta gra przypadnie Ci do gustu. To właśnie ona według nas zasługuje na 7. miejsce w naszym rankingu.

Ranking najlepszych gier dla każdego

Najlepsza gra, która znalazła się na pozycji 6. to coś dla fanów kreskówkowych postaci, kultowy „Rayman Legends” nadal trzyma wysoką pozycję i wspaniale sprawdza się dla kilku graczy, nawet tych dorosłych. Na konsolach Xbox często grają fani fantasy, również i o nich pomyśleliśmy w naszym zestawieniu. Dlatego wprost nie mogło zabraknąć „Wiedźmina III”, który mimo upływu lat nadal zachwyca zarówno rozbudowaną fabułą, a także możliwością dokonywania indywidualnych wyborów, a tym samym tworzenia własnego świata. Z pewnością jest to wersja na wiele godzin rozrywki. Poszukujesz gry na Xbox series X? Z pewnością numer 4. w naszym zestawieniu skradnie Twoje serce. Lekko mroczna sceneria „Elden Ring” zapewnia emocje na najwyższym poziomie. Z pewnością jest to jedna z bardziej wymagających pozycji na rynku. Finałową trójkę otwiera „Forza Horizon 5”, czyli wyścigi, które możesz rozgrywać na tle malowniczych widoków. Z pewnością szczególnie ważną kwestią jest sama grafika, która po prostu zachwyca. Możesz także zaprosić do gry znajomych i zagrać np. na trzech graczy. 2. miejsce to „It Takes Two”, która została zaprojektowana z myślą o jedynie dwóch graczach. Nie ma możliwości pokonywania nowych poziomów bez swojego wiernego kompana. Rozgrywki są krótkie, ale bardzo emocjonujące, a całość lawiruje w okolicy stosunków międzyludzkich i relacji, jakie się między nimi tworzą. Wszystko zostało okraszone dodatkowo dozą humoru. A pierwsze miejsce zdobywa „Red Dead Redemption II”, który w pełni zawładnął sercami fanów gier na całym globie. Akcja rozgrywa się pod koniec XIX. w na dziki zachodzie. Gra ma świetną grafikę, rozbudowaną narrację podzieloną aż na 1200 aktorów oraz zajmującą fabułę. Jest to z pewnością zasłużone 1. miejsce.

Co daje game pass?

Game pass to prawdziwa gratka dla fanów cyfrowych nowości. Ta opcja jest dosyć nowa, ale już na dobre wpisała się w e-sportowy świat, pozwala bowiem na korzystanie ze wszystkich wariantów gry zainstalowanej na stałe, jednak w nieco innej formie. Możesz zatem rozbudowywać swoją postać w grze, zdobywać kolejne poziomy i  de facto przejść wszystkie skille i zapłacić jedynie za abonament. Znajdziesz wśród nich również gry na Xbox one dla dzieci. Wówczas możesz korzystać z niej przez okres, w którym Twoja subskrypcja jest aktywna. Następnie masz możliwość dokupienia kolejnych miesięcy lub zrezygnowania z abonamentu. Dzięki game pass możesz wypróbowywać konkretne pozycje, nawet te najnowsze i sam zdecydować, czy chcesz mieć je na stałe w swojej kolekcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.