AplikacjePolska telewizja za granicą. Jak oglądać?

WP Pilot – usługa telewizji internetowej. Kilka dni temu na Facebooku stworzyli wydarzenie, które miało zapoczątkować rewolucję. O co chodziło? Udostępniono odbiór polskiej telewizji na terenie Unii Europejskiej. Wystarczy tylko zweryfikować, że mieszkasz w Polsce. Jak uruchomić HBO GO na Android TV? Telewizja online – jaką wybrać? W celu weryfikacji należy podać numer polskiego konta bankowego lub przesłać skan dowodu osobistego. Pierwsza opcja działa natychmiastowo. Natomiast w przypadku drugiej opcji weryfikacji trzeba poczekać do 5...
Maciej Kulesa20 marca 20185 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/old-tv-1149416_1280-1024x768.jpg

WP Pilot – usługa telewizji internetowej. Kilka dni temu na Facebooku stworzyli wydarzenie, które miało zapoczątkować rewolucję. O co chodziło? Udostępniono odbiór polskiej telewizji na terenie Unii Europejskiej. Wystarczy tylko zweryfikować, że mieszkasz w Polsce.

W celu weryfikacji należy podać numer polskiego konta bankowego lub przesłać skan dowodu osobistego. Pierwsza opcja działa natychmiastowo. Natomiast w przypadku drugiej opcji weryfikacji trzeba poczekać do 5 dni. Dlaczego tak jest?

Dostęp do usługi możliwy jest wyłącznie dla użytkowników ze zweryfikowanym miejscem zamieszkania na terytorium Polski, którzy są czasowo obecni w innym państwie członkowskim UE, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści.

Nie ukrywam, że jako użytkownik WP Pilot oczekiwałem czegoś więcej. Liczyłem na nowe kanały, ale muszę dodać, że mieszkam na terenie Polski. Z drugiej strony wiem dobrze, że polska telewizja za granicą jest cenną usługą i emigranci na pewno ucieszyli się z takiego obrotu sprawy.

Telewizja online staje się coraz popularniejsza i liczę na jej rozwój w tym roku. WP Pilot nie jest bez wad, ale często korzystam z tego rozwiązania i śmiało mogę polecić tę usługę, nawet na system Android TV. Mi osobiście brakuje w niej EPG, lepszej jakości i szerszej oferty.

Polska telewizja za granicą. Jak oglądać?

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}