NewsProgram partnerski ECOMpartners – moja opinia

Paweł26 lipca 202114 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/ecommerce.jpg

W niniejszym artykule przedstawiamy wszystkie aspekty pozytywne i negatywne zarabiania na programach partnerskich. Na tapetę bierzemy ofertę ECOMpartners – jednej z najprężniej działających firm, udostępniających sieci afiliacyjne.

Czym są nowe sposoby zarabiania w sieci?

Upowszechnienie sieci internetowej przyniosło prawdziwą rewolucję w kontekście zarabiania pieniędzy online. Zarobkowanie z własnego domu, bez konieczności angażowania się w męczące wykonywanie obowiązków na rzecz pracodawcy, stanowi popularną formę zdobywania dodatkowych funduszy. Jedną z obecnie rozwijających się możliwości jest marketing afiliacyjny, przyjmujący formę programów partnerskich. Dzięki promowaniu określonych usług i produktów, polecający otrzymuje pensję, która nierzadko przekracza zarobki osób pracujących w sposób tradycyjny. Co więcej, taka metoda zarobkowania nie wymusza na internaucie inwestowania swoich pieniędzy.

Czy wiesz, że „Ecompartners”, jest pierwszym w Polsce programem partnerskim z prowizją dla partnerów w wysokości aż co najmniej 20%? Jest on świetną alternatywą dla osób, które myślą o rozpoczęciu swojej przygody w e-commerce.

W programie można zarabiać na większą skalę, ponieważ do promocji można wybrać viralowe produkty, które są „łatwiejsze” do sprzedania w sieci niż garnki czy choćby zestawy pościeli.

Jak można zarabiać na sieciach partnerskich?

Program partnerskie stanowią stosunkowo łatwy i wygodny sposób na zarabianie dodatkowych funduszy do miesięcznego budżetu. Ich szczególna waga doceniana jest ze względu na uwarunkowania pandemiczne. W obliczu zagrożeń epidemicznych, coraz większa rzesza osób została zobligowana do poszukiwania nowych, skutecznych kanałów do zarabiania pieniędzy. Sieci afiliacyjne wpisały się w ten trend, uzupełniając powstałą lukę. Co ważne, programy afiliacyjne nie wymagają wkładu własnego. To novum na rynku zarabiania online – do tej pory przedsięwzięcia internetowe wymagały od użytkowników wielotysięcznej inwestycji, by w przyszłości móc pomnożyć swoje zyski. W przypadku afiliacji nie ma mowy o wydawaniu pieniędzy, czy dopłacaniu „do biznesu”. Przykładem podmiotu, oferującego sieci afiliacyjne dla chętnych, jest ECOMpartners. To firma, która dysponuje ogromnym potencjałem do gromadzenia dodatkowych funduszy.

Dla kogo przeznaczone są programy partnerskie?

Uniwersalną odpowiedzią na to pytanie jest: dla każdego, kto chce zarobić. W zależności od zaangażowania i chęci użytkownika, miesięczna pensja zarobiona na afiliacji może wynosić od kilkuset złotych, do nawet kilkunastu tysięcy. Programy partnerskie mogą zatem stanowić sposób na dorabianie sobie do dotychczasowego etatu. Przykład? Polecanie produktów nowym klientom przez 2-3 godziny dziennie, poza godzinami zwykłej pracy. Afiliacja może być także sposobem na długotrwałe zarobkowanie i z czasem stać się podstawowym źródłem utrzymania. Wszystko zależy od zaangażowania internauty oraz platformy-sieci afiliacyjnej, z której korzysta użytkownik. Preferencyjnymi podmiotami współpracującymi są te, które oferują najwyższe marże dla swoich współpracowników. Generowany przychód, na preferencyjnych zasadach współpracy, jest zależy przede wszystkim od wysokości prowizji, wypłacanej użytkownikowi za każde polecenie. Ale to nie wszystko.

Jak działa afiliacja? Tłumaczymy w trzech krokach

Każdy sprzedany produkt czy usługa z polecenia użytkownika generuje przychód. Co ważne, rozpoczęcie pracy w sieci partnerskiej jest bardzo proste: zwykle wystarczy przebrnąć przez nietrudny proces rejestracyjny, jak to jest m.in. w przypadku ECOMpartners. Następnie należy potwierdzić swoje konto za pośrednictwem skrzynki email. Liczba propozycji, oferowanych w ramach afiliacji, jest bardzo duża. Użytkownik może korzystać z dedykowanych programów i tymczasowych ofert. W zależności od rodzaju współpracy, użytkownik może działać jako reklamodawca bądź wydawca. Korzystanie z serwisu ECOMpartners jest całkowicie darmowe i nie obejmuje dodatkowych płatności, związanych z np. miesięcznym abonamentem.

1.Użytkownik rejestruje się na portalu (https://panel.ecompartners.pl/affiliates/signup.php#SignupForm) i potwierdza wiarygodność naniesionych danych;

2.Użytkownik dostaje akces do funkcjonalności serwisu i od tej pory może wykonywać działania afiliacyjne

3.Po zrealizowaniu zadania użytkownik otrzymuje wypłatę na swojego konto.

Dlaczego to się opłaca każdej ze stron?

Polecanie różnego rodzaju produktów jest korzystne z punktu widzenia reklamodawcy, wykonawcy i sieci afiliacyjnej. Można zatem stwierdzić, że każdy podmiot, zaangażowany w program partnerski, zyskuje wymierne korzyści. Z tego też względu duża część sieci afiliacyjnych stała się darmowa dla użytkowników. Serwisy utrzymują się z zewnętrznych reklam oraz z niewielkich prowizji pobieranych za konkretne zlecenia. Co więcej, użytkownik nie musi sam nabywać produktu, który sprzedaje. Robi to niejako „wirtualnie”, zatem nie ma konieczności zakupu np. reklamowanego blendera, czy dyfuzora.

Dlaczego nie każdy może zostać polecającym?

Afiliacja internetowa wymaga minimalnej znajomości funkcjonowania social mediów, programów komputerowych. Ważne jest także rozpoznawanie, co w internecie może się sprzedać, a co nie. Wymaga to od użytkownika dobrej znajomości uwarunkowań internetowych. Programy afiliacyjne nie są zatem sposobem do zarobkowania dla każdego. Osoby, które nie mają do czynienia z mediami społecznościowymi i nie śledzą tego, co jest internetowym trendem, mogą się w tym wszystkim pogubić. Z tego też względu z programów partnerskich korzystają przede wszystkim studenci, młodzi dorośli, właściciele stron internetowych i osoby pracujące zdalnie. Zarejestruj się i poznaj możliwości programu ECOMpartners.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}