NewsOryginalny adapter Fowler 2 – czy warto?

Paweł26 lipca 202110 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/adapter-fowler-2.jpg

W nowych Macbookach użytkownicy do dyspozycji posiadają jedynie 2-4 porty Thunderbolt 3 w postaci tradycyjnych gniazd w standardzie USB-C. Aby bez problemu podłączyć kilka dodatkowych urządzeń peryferyjnych, kabel do ładowania i przewód sieci LAN warto postawić na niezawodny adapter Fowler 2, który dokładnie zostanie opisany w niniejszym artykule.

Uniwersalny adapter dla wymagających użytkowników

NATEC to rzetelna firma z olbrzymim doświadczeniem, która od wielu lat dostarcza najlepsze na rynku rozwiązania z segmentu elektroniki użytkowej. Adapter NATEC Fowler 2 łączy w sobie wszystkie niezbędne standardy w jednym, dzięki czemu zaspokoi on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Stosunkowo niewielkie urządzenie zawarte jest w bardzo solidnej obudowie, która wyróżnia się nie tylko wysokiej jakości wykonaniem, ale również oryginalnym designem. W adapterze Fowler 2 znaleźć można nie tylko kartę sieciową Ethernet 100 Mb/s i 3 porty USB 3.0 typu A, ale również czytnik kart pamięci microSD, czytnik kart pamięci SD i wyjście HDMI 4K, dzięki któremu można podłączyć zewnętrzy monitor. Nie można zapominać także o bardzo przydatnym złączu USB-C z obsługa PD, dzięki któremu nie trzeba tracić cennego portu do podpięcia zasilania.

Wysoka jakość wykonania

Adapter Fowler 2 wykonany jest w całości z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dlatego też nawet po wielu latach użytkowania prezentować będzie się bardzo okazale i w dalszym ciągu spełniać będzie swoje podstawowe zadania. Firma Natec przy produkcji swojego rozdzielacza postawiła na wysokiej jakości aluminium i tworzywo sztuczne, dzięki którym znacznie udało się ograniczyć wagę akcesorium. Jest to doskonały wybór dla tych osób, które często podróżują i zwracają szczególną uwagę właśnie na mobilność sprzętu. Na szczególną uwagę zasługuje także gruby odchodzący kabel USB-C, który dodatkowo zabezpieczono w najbardziej newralgicznych miejscach za pomocą specjalnej obejmy. Adapter Fowler 2 bez żadnego większego problemu powinien przetrwać długie boje w plecaku i bardzo intensywne użytkowanie. Użytkownicy powinni docenić także rozplanowanie poszczególnych elementów. Na jednej z krawędzi znaleźć można czytniki kart SD i MicroSD, z których jak powszechnie wiadomo najrzadziej się korzysta. Po drugiej stronie znaleźć można z kolei złącza USB-A oraz HDMI, które teoretycznie są najczęściej używane. Na trzeciej krawędzi znaleźć można z kolei złącza Ethernet i USB-C, które w wielu przypadkach podpinane są na stałe. Jest to bardzo wygodne i niesłychanie praktyczne rozwiązanie.

Czym różni się Adapter Fowler 2 od swojego poprzednika?

Jedną z głównych zmian w stosunku do pierwszego Fowlera jest oczywiście dodanie kolejnego gniazda USB-A, dzięki któremu można rozszerzyć liczbę portów. Najnowszy Natec Fowler 2 posiada niestety archaiczne gniazdo RJ-45, które może pochwalić się maksymalną transmisją danych jedynie do 100 Mbit/s. Pierwszy model zapewniał znacznie lepszą przepustowość (1000 Mbit/s). Osoby, które pracują głównie na wielkich plikach danych pobieranych z sieci mogą czuć duży niedosyt. Gigantyczne projekty coraz częściej przechowywane są w chmurze, dlatego też niewielki transfer danych może okazać się barierą nie do przeskoczenia.

Dlaczego warto?

Nowoczesny adapter Fowler 2 to doskonały wybór dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysokiej jakości wykonaniem, oryginalnym designem, funkcjonalnością i przystępną ceną. Oryginalny rozdzielacz można kupić już od 170 zł. Adapter swoją stylistyką idealnie pasuje do najnowszych laptopów Apple. Dla wielu użytkowników dużym udogodnieniem może okazać się również to, że bez problemu można ładować komputer przenośny bezpośrednio z poziomu przejściówki przez USB-C PD. Dzięki najnowszemu adapterowi Natec Fowler 2 będzie można w 100% wykorzystać olbrzymi potencjał swojego smartfona. Telefony posiadające technologię PC Mode, Huawei EMUI Desktop albo DEX bez problemu można podłączyć do monitora/telewizora, dzięki czemu będzie można cieszyć się funkcjami zwykłego komputera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}