TelefonyUrządzeniaWpis sponsorowanyPromocja na smartfony Huawei. Zobacz kupony rabatowe.

Maciej Kulesa12 września 201810 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/huawei-p20-1024x686.jpg

Promocja na smartfony Huawei. Zobacz kupony rabatowe. Okazje cenowe

Dawno nie było o kuponach rabatowych, a te w połączeniu z dobrą marką (czyt. Huawei) są warte odnotowania. Tym razem chodzi o serwis kupon.pl. Tam znajdziecie wiele ciekawych okazji, ale dziś skupię się na wspomnianej firmie. Nigdy nie ukrywałem, że mam słabość do Huawei i Honor, ale ciężko nie polecać smartfonów, które mają dobry stosunek ceny do parametrów i jakości wykonania. Moje podejście podziela wielu znajomych, którzy zostali namówieni do kupna tych telefonów. Z reguły polecam modele ze średniej i wyższej półki, bo rzadko mam okazję obcować z budżetowymi smartofnami tej firmy.

Huawei w swoim portfolio posiada smartfony ze średniej półki cenowej, dla osób ceniących kompromisy, dla tych, którzy nie lubią przepłacać, ale chcą być na czasie i oczywiście dla tych, którzy kompromisy mają w poważaniu. Dla wszystkich przygotowano ciekawe oferty i tylko do grubości twojego portfela zależy jaką opcję wybierzesz. Neo24 w swojej ofercie posiada smartfony Huawei, i nie tylko, w przystępnych dla każdego cenach. Klikając w ten link masz szanse otrzymać dodatkowe rabaty.

rabaty na smartfony huawai

Na stronie można znaleźć promocje na takie modele jak Huawei Y6, Y6 Primie, Y7, Y7 Prime oraz P20. Każdy ze smartfonów w adekwatny do ceny sposób prezentuje wysoką jakość wykonania oraz dba o to aby użytkownik zadowolony był ze sprzętu.

Huawei Y6 oraz Y6 Prime, tak jak każdy z wymienionych smartfonów posiada system operacyjny Android 8.0 Oreo, współpracujący z czterordzeniowym procesorem Sapdragon 425. Mają one również jedne z najniższych cen z przedstawionych smartfonów. Dzięki dodanemu oprogramowaniu EMUI 8 smartfony są bardzo wydajne oraz płynne w działaniu, co zadowoli każdego, kto ceni sobie wygodę podczas korzystania z telefonu. Huawei Y6 Prime w odróżnieniu od Y6 wyróżnia się technologią dźwiękową, odtwarzającą 78% więcej dźwięków. A z wykorzystaniem technologii Huawei Hinstem możliwa jest optymalizacja brzmieniowa dostosowującą warunki brzmieniowe, w których się znajdujemy.

Ciekawą propozycję stanowią też kolejne dwa modele – Y7 i Y7 Prime. Dzięki baterii o pojemności 3 000 mAh, posiadając te smartfony, muzyki słuchać można aż przez 58 godzin, a w trybie czuwania smartfon może wytrzymać aż do 20 dni! Taka bateria to idealne rozwiązanie dla każdego, kto intensywnie korzysta z telefonu, a do tego producent wprowadził możliwość podzielenia ekranu, co pozwala na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie.

Ostatni z listy, Huawei P20 jest najpotężniejszym z proponowanych smartfonów i z czystym sumieniem mogę go polecić. Jeśli szukasz flagowca w przystępnej cenie, to koniecznie musisz wziąć pod uwagę Huawei P20. Ma on w sobie wszystko, co powinien zawierać poważny gracz z tego segmentu. Smartfon posiada system operacyjny Android 8.0 Oreo wyposażony jest w 8 rdzeniowy procesor, co zadowoli każdą multitaskującą osobę. Nie można też nie wspomnieć o aparacie telefonu, który posiada funkcję podwójnego aparatu 20Mpix +12 Mpix. Dla niektórych może to zabrzmieć jak marketingowa papka, ale wystarczy przejść się do jakiegoś sklepu i pobawić przez chwilę tym smartfonem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.