TelefonyUrządzeniaWpis sponsorowanyPromocja na smartfony Huawei. Zobacz kupony rabatowe.

Dawno nie było o kuponach rabatowych, a te w połączeniu z dobrą marką (czyt. Huawei) są warte odnotowania. Tym razem chodzi o serwis kupon.pl. Tam znajdziecie wiele ciekawych okazji, ale dziś skupię się na wspomnianej firmie. Nigdy nie ukrywałem, że mam słabość do Huawei i Honor, ale ciężko nie polecać smartfonów, które mają dobry stosunek ceny do parametrów i jakości wykonania. Moje podejście podziela wielu znajomych, którzy zostali namówieni do kupna tych telefonów. Z reguły...
Maciej Kulesa12 września 20189 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/huawei-p20-1024x686.jpg

Dawno nie było o kuponach rabatowych, a te w połączeniu z dobrą marką (czyt. Huawei) są warte odnotowania. Tym razem chodzi o serwis kupon.pl. Tam znajdziecie wiele ciekawych okazji, ale dziś skupię się na wspomnianej firmie. Nigdy nie ukrywałem, że mam słabość do Huawei i Honor, ale ciężko nie polecać smartfonów, które mają dobry stosunek ceny do parametrów i jakości wykonania. Moje podejście podziela wielu znajomych, którzy zostali namówieni do kupna tych telefonów. Z reguły polecam modele ze średniej i wyższej półki, bo rzadko mam okazję obcować z budżetowymi smartofnami tej firmy.

Huawei w swoim portfolio posiada smartfony ze średniej półki cenowej, dla osób ceniących kompromisy, dla tych, którzy nie lubią przepłacać, ale chcą być na czasie i oczywiście dla tych, którzy kompromisy mają w poważaniu. Dla wszystkich przygotowano ciekawe oferty i tylko do grubości twojego portfela zależy jaką opcję wybierzesz. Neo24 w swojej ofercie posiada smartfony Huawei, i nie tylko, w przystępnych dla każdego cenach. Klikając w ten link masz szanse otrzymać dodatkowe rabaty.

Na stronie można znaleźć promocje na takie modele jak Huawei Y6, Y6 Primie, Y7, Y7 Prime oraz P20. Każdy ze smartfonów w adekwatny do ceny sposób prezentuje wysoką jakość wykonania oraz dba o to aby użytkownik zadowolony był ze sprzętu.

Huawei Y6 oraz Y6 Prime, tak jak każdy z wymienionych smartfonów posiada system operacyjny Android 8.0 Oreo, współpracujący z czterordzeniowym procesorem Sapdragon 425. Mają one również jedne z najniższych cen z przedstawionych smartfonów. Dzięki dodanemu oprogramowaniu EMUI 8 smartfony są bardzo wydajne oraz płynne w działaniu, co zadowoli każdego, kto ceni sobie wygodę podczas korzystania z telefonu. Huawei Y6 Prime w odróżnieniu od Y6 wyróżnia się technologią dźwiękową, odtwarzającą 78% więcej dźwięków. A z wykorzystaniem technologii Huawei Hinstem możliwa jest optymalizacja brzmieniowa dostosowującą warunki brzmieniowe, w których się znajdujemy.

Ciekawą propozycję stanowią też kolejne dwa modele – Y7 i Y7 Prime. Dzięki baterii o pojemności  3 000 mAh, posiadając te smartfony, muzyki słuchać można aż przez 58 godzin, a w trybie czuwania smartfon może wytrzymać aż do 20 dni! Taka bateria to idealne rozwiązanie dla każdego, kto intensywnie korzysta z telefonu, a do tego producent wprowadził możliwość podzielenia ekranu, co pozwala na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie.

Ostatni z listy, Huawei P20 jest najpotężniejszym z proponowanych smartfonów i z czystym sumieniem mogę go polecić. Jeśli szukasz flagowca w przystępnej cenie, to koniecznie musisz wziąć pod uwagę Huawei P20. Ma on w sobie wszystko, co powinien zawierać poważny gracz z tego segmentu. Smartfon posiada system operacyjny Android 8.0 Oreo wyposażony jest w 8 rdzeniowy procesor, co zadowoli każdą multitaskującą osobę. Nie można też nie wspomnieć o aparacie telefonu, który posiada funkcję podwójnego aparatu 20Mpix +12 Mpix. Dla niektórych może to zabrzmieć jak marketingowa papka, ale wystarczy przejść się do jakiegoś sklepu i pobawić przez chwilę tym smartfonem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.