NewsPrzegląd cienkich i minimalistycznych etui do iPhone 11. Wybierz idealną obudowę dopasowaną do Twoich potrzeb i stylu.

Paweł24 października 201918 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/esr-yippee.jpg

Tegoroczna seria smartfonów Apple iPhone 11 przygotowała odświeżony, nowy wygląd urządzeń. Przez wiele lat przyzwyczajani byliśmy do telefonów z dużymi ramkami wokół niezbyt wielkiego wyświetlacza. Telefony Apple bardzo mocno odbiegały designem od tych, które od dawna znaliśmy już u konkurencji. W 2018 roku firma zaproponowała zupełnie nowy, nieznany do tej pory wygląd urządzeń Apple. Wielkie, toporne ramki z góry i dołu urządzenia zastąpiono ramkami o równej grubości, które okalały cały wyświetlacz nowych iPhonów. Tendencja ta została kontynuowana również w tym roku podczas wprowadzenia serii iPhone 11. Smartfony zyskały dokładnie te same rozmiary co zeszłoroczna linia iPhone X, a tym co przeszło największe rewolucje jest sam aparat. Obiektywy kamery zostały umieszczone w kwadratowym panelu. Nowy design smartfonów zyskał elegancki, minimalistyczny wydźwięk.

Jeśli wybrałeś już jeden z nowych smartfonów Apple i poszukujesz cienkiego, równie minimalistycznego etui poniższa lista może pomóc Ci w wybraniu idealnego pokrowca.

Tego typu obudowy są najczęściej poszukiwane. Wielu z użytkowników urządzeń mobilnych preferuje raczej delikatne pokrowce, które nie wpływają na komfort korzystania. Do naszej listy wybraliśmy więc pokrowce, które posiadają cienką, ale solidną konstrukcję, są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz posiadają stylowy wygląd. „Do wyboru do koloru” mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz. Smukła, lekka obudowa nie wpłynie radykalnie na oryginalny wygląd Twojego iPhone 11.

Spigen Thin Fit (55zł) – pierwszym pokrowcem, który znajdzie się na naszej liście jest obudowa z serii Thin Fit. Obudowa ta należy do jednych z najcieńszych z całej gamy producenta i nie bez przyczyny wspominamy o niej w pierwszej kolejności. Case posiada bardzo prostą konstrukcję z odsłoniętymi przyciskami. Jeśli poszukujesz zwykłego czarnego etui, Thin Fit może być dla Ciebie idealny. Etui zostało wykonane z poliwęglanu przez co, mimo że jest bardzo cienkie jest również odpowiednio sztywne. Czarne, matowe wykończenie wygląda bardzo elegancko i nie zbiera odcisków palców.

spigen-thin-fit

Spigen Liquid Crystal (49zł) – przezroczysta obudowa od Spigena jest jednym z najczęściej kupowanych akcesorium z całej oferty produktowej. Pokrowiec posiada nieco grubszą formę niż Thin Fit, jednak jest ona odpowiednio wymierzona przez co etui bardzo wygodnie leży w dłoni. Krystalicznie przejrzysta obudowa nie zakrywa oryginalnego wyglądu iPhone 11, odkrywa całe jego logo i wyjątkowy kolor. Obudowa Liquid Crystal posiada konstrukcję, która unosi się lekko nad powierzchnią wyświetlacza i aparatu, przez co te newralgiczne elementy smartfona chronione są przed zarysowaniem. W razie potrzeby Spigen stworzył również inne odmiany przezroczystej obudowy, w której zatopiono niewielkie drobinki brokatu, delikatnie zdobiące kolorową obudowę iPhone 11.

Spigen Liquid Crystal

Ringke Fusion (59zł) – obudowa z tej serii również jest przezroczystym etui jednak występuje w wersji z kolorowymi ramkami. Ona także została stworzona z przezroczystego TPU. Pokrowiec charakteryzuje się nieco większym poziomem ochrony, ponieważ ramki okalające smartfon zostały podwójnie wzmocnione. Grubsza, gumowa warstwa, którą otoczono cały pokrowiec pełni swego rodzaju poduszkę amortyzującą każdy upadek. Etui Ringke Fusion dostępne jest z przezroczystą lub czarną, kontrastującą ramką.

Ringke Fusion

Spigen Crystal Hybrid Quartz (89zł) – w skrócie można powiedzieć, że jest to przepiękna kobieca obudowa, w przypadku której zdjęcia nie oddają jej piękna. Crystal Hybrid Quartz to unikalna obudowa, która wykonana jest z połączenia szkła hartowanego z tworzywem TPU. Tak, dobrze przeczytaliście. To szklana obudowa, która jednak charakteryzuje się naprawdę dużą odpornością co potwierdza między innymi przyznany certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6. Obudowa w rzeczywistości jest przezroczysta, a na jej powierzchni umieszczono bardzo delikatny gradient, który idealnie zgrywa się z jaśniejszymi wersjami iPhone 11. Obudowa posiada półtransparentny, fioletowo-różowy gradient, który nie zakrywa oryginalnego wyglądu iPhone 11. Pokrowiec wzmocniony na krawędziach gumowanymi ramkami zapewnia bezpieczeństwo podczas ekstremalnych upadków. To idealna propozycja dla stylowych użytkowniczek iPhone 11.

Spigen Crystal Hybrid Quartz

ESR Yippee (49zł) – to etui, którego nie warto opisywać słowami, a które wystarczyłoby po prostu dotknąć. Być może przyjemność dotyku nie jest najważniejszą cechą, którą powinien posiadać minimalistyczny pokrowiec, ale z pewnością tej obudowie nie można odmówić jej gładkiego, satynowego wykończenia. Jeżeli chodzi zaś o cechy czysto-minimalistyczne można wymienić tu przede wszystkim bardzo prostą, ale elegancką konstrukcję oraz stonowane wersje kolorystyczne, w których występuje to akcesorium. Dodatkową zaletą pokrowca Yippee jest to, że wewnątrz posiada delikatną mikrofibrę, która zabezpiecza szklane plecki iPhone 11 przed rysami.

ESR Yippee

Spigen Neo Hybrid (79zł) – to najmniej minimalistyczna obudowa ze wszystkich wyżej wymienionych, jednak zdecydowaliśmy się na jej umieszczenie ponieważ poszukiwaliśmy czegoś co zapewniałoby naprawdę wysoki poziom bezpieczeństwa, a co nie wyglądałoby jak obudowa stworzona do najbardziej ekstremalnych sytuacji. Obudowa Neo Hybrid to kompromis pomiędzy wysoką ochroną a eleganckim designem. Pokrowiec posiada dwuczęściowy szkielet składający się z plecków oraz ramki. Taka forma bardzo dobrze zabezpiecza iPhone 11 ponieważ obudowa, dzięki ramce idealnie przylega do całej formy smartfona. Ta twarda, solidna obudowa o eleganckim wyglądzie zagwarantuje Twojemu urządzeniu odpowiednie bezpieczeństwo oraz nada mu stylowego wyglądu.

Spigen Neo Hybrid

Wszystkie z powyższych, sześciu obudów to produkty pochodzące od rekomendowanych marek Spigen, ESR oraz Ringke, które od wielu lat królują na polskim rynku akcesoriów gsm. Wybierając spośród tych pokrowców możemy mieć pewność, że obudowy te zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów, które posiadają właściwości ochronne. Dobierz idealne minimalistyczne etui do iPhone 11 według własnych preferencji i stylu. Wybór w niektórych przypadkach może nie być do końca oczywisty. Mając przed sobą dwie przezroczyste obudowy, z których jedna jest całkowicie prosta w konstrukcji, a druga posiada wzmocnione ramki warto zastanowić się nad własnymi potrzebami np. nad tym czy mamy tendencję do częstego upuszczania smartfonu. Wybierając taki pokrowiec zastanów się nad swoimi preferencjami stylu i potrzebami odnośnie funkcjonalności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}