AplikacjePrasówkaRozdajemy kody rabatowe na ciekawą grę Hexologic.

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/Hexologic-glowne-e1527673769381.jpg

Sudoku oparte nie na kwadratach, a na hexach? Dlaczego nie. Zobacz i zgarnij kody na grę Hexologic.

Deweloperzy ze studia MythicOwl udowadniają, że potrafią wykorzystać świetny pomysł, dodać do niego swoją kreatywną wizję i w ten sposób stworzyć coś zupełnie unikalnego. Hexologic pojawia się na PC, iOS i Androidzie, a wkrótce będzie dostępny także na Nintendo Switch.

Hexologic to jedyny w swoim rodzaju tytuł, którego rozgrywka w ogólnych założeniach jest podobna do sudoku, choć w świecie sześciokątów. Deweloperom udało się mocno przebudować zasady, przenosząc rozgrywkę na zupełnie nowy poziom.

Mimo tego, że Hexologic opiera się na prostych zasadach, jest niezwykle wciągającą grą logiczną. Rozgrywka zbudowana na hexach pozwoli fanom łamigłówek odkryć na nowo wszystko to, za co kochają sudoku. Dodawanie kropek na sześciokątne pola będzie satysfakcjonującym doświadczeniem zarówno dla weteranów gier logicznych, jak i graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gatunkiem. Proste założenia rozgrywki wzbogacone piękną oprawą graficzną, relaksującą muzyką oraz dobrze zbalansowanymi łamigłówkami, gwarantują długie godziny zabawy dla graczy w różnym wieku.

Główne cechy Hexologic:

  • relaksująca, uspokajająca umysł atmosfera;
  • 4 odmienne światy posiadające własne mechaniki;
  • 60 dopracowanych w najmniejszych szczegółach poziomów;
  • dobrze zbalansowane łamigłówki;
  • klimatyczna ścieżka dźwiękowa podkreślająca nastrój gry.

Gra Hexologic pojawiła się na PC, iOS i Androidzie w dniu wczorajszym., a niebawem zadebiutuje również na Nintendo Switch.

Dziś jednak mam do rozdania 3 kody na tę grę. Napisz w komentarzu jeśli chciałbyś otrzymać ten tytuł za darmo. Wystarczy polubić fanpage na Facebooku i dodać komentarz pod tym wpisem. Nic prostszego. Działaj!

Gra jest dostępna za 3,99 zł w sklepie Google Play, ale dzięki kuponowi rabatowemu możesz ją zainstalować za darmo. To nie zmienia faktu, że oferowana kwota jest niska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.