NewsTelefonyUrządzeniaCzy tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 8?

Samsung Galaxy Note 8 może mieć swoją premierę już 26 sierpnia, przynajmniej takie informacje pojawiały się w czerwcu. Teraz jednak wyciekły, przez przypadek lub nie, zdjęcia tego smartfona w etui. Czy są to prawdziwe fotografie, czy tylko podejście sklepu do przedsprzedaży? Ciężko powiedzieć, ale gdybyśmy mieli do czynienia z tą drugą sytuacją, w której sklep zgaduje jak ma wyglądać Galaxy Note 8, to byłaby dziwna sytuacja. Po zakupie etui każdy klient zwracałby te akcesoria, bo nie...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/Samsung-Note-8-987680.jpg

Samsung Galaxy Note 8 może mieć swoją premierę już 26 sierpnia, przynajmniej takie informacje pojawiały się w czerwcu. Teraz jednak wyciekły, przez przypadek lub nie, zdjęcia tego smartfona w etui. Czy są to prawdziwe fotografie, czy tylko podejście sklepu do przedsprzedaży? Ciężko powiedzieć, ale gdybyśmy mieli do czynienia z tą drugą sytuacją, w której sklep zgaduje jak ma wyglądać Galaxy Note 8, to byłaby dziwna sytuacja. Po zakupie etui każdy klient zwracałby te akcesoria, bo nie pasowałyby do ostatecznej wersji.

Jeśli jednak potwierdzi się powyższe zdjęcie, to uważam, że Samsung po raz kolejny popełnił błąd. Chodzi o umieszczenie czytnika linii papilarnych obok aparatu. Według mnie jest to niepraktyczne rozwiązanie i chyba wielu użytkowników zgodziłoby się ze mną.

Według wielu doniesień Samsung Galaxy Note 8 będzie posiadał 6,3-calowy wyświetlacz AMOLED, który obejmie prawie całą przednią część telefonu. W sieci pojawiła się również plotka, że najtańsza wersja Note 8 ma zostać wyposażona w 128 GB pamięci ROM. Mam nadzieję, że wraz z ogromną ilością pamięci nie przyjdzie zbyt wygórowana cena. Wiem, że to raczej mało prawdopodobne, bo plotki mówią o bardzo wysokiej kwocie, co jest bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że na wyposażeniu znajdzie się Snapdragon 835. Trafiłem nawet na informację, która mówi o kwocie powyżej 1000$, a to już jest cena zaporowa.

Czy tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 8?

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}