TelefonyUrządzeniaSony ma pokazać nowego flagowca na targach IFA w Berlinie.

Sony w tym roku zaprezentował już jednego flagowca – Xperia XZ Premium. Jednak dla producenta, to za mało i chce powalczyć z Samsungiem i Apple w nadchodzących miesiącach. Pierwszy z konkurentów planuje premierę Galaxy Note 8, która ma odbyć się jeszcze przed targami IFA 2017 w Berlinie. Drugi z rywali pokaże najnowszego iPhone’a, prawdopodobnie z maksymalnie zmniejszonymi ramkami. Właśnie pod tym względem będą konkurować ze sobą te trzy marki. Sony również planuje pokazanie kolejnego modelu...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/Sonynewphone.jpg

Sony w tym roku zaprezentował już jednego flagowca – Xperia XZ Premium. Jednak dla producenta, to za mało i chce powalczyć z Samsungiem i Apple w nadchodzących miesiącach. Pierwszy z konkurentów planuje premierę Galaxy Note 8, która ma odbyć się jeszcze przed targami IFA 2017 w Berlinie. Drugi z rywali pokaże najnowszego iPhone’a, prawdopodobnie z maksymalnie zmniejszonymi ramkami. Właśnie pod tym względem będą konkurować ze sobą te trzy marki. Sony również planuje pokazanie kolejnego modelu w tym roku, ale tym razem ma zrezygnować ze słynnego lotniska pod ekranem i nad nim.

W sieci pojawiła się wstępna grafika, która prezentuje najnowszego smartfona Sony. Nie sądzę, by była to ostateczna wersja telefonu, ale mniej więcej pokazuje z czym możemy mieć do czynienia. Prawdopodobnie będzie to mode z ekranem o przekątnej 6″ i proporcjami 18:9. Oczywiście, najważniejszym elementem będzie tutaj ekran i bardzo wąskie ramki, bo producenci od jakiegoś czasu tymi elementami walczą o klienta.

Mam nadzieję, że Sony nie będzie działał w pośpiechu i projekt miał już od dłuższego czasu. Liczę na dobry produkt i nawiązanie, chociaż w jakimś stopniu, do obecnej serii Xperia, która pod względem wyglądu jest rewelacyjna. Wiem, wielu osobom może przeszkadzać niewykorzystane miejsce nad i pod ekranem, ale mi takie rozwiązanie bardzo odpowiada i jest bardzo ergonomiczne. Z drugiej strony modele z wąskimi ramkami prezentują się bardzo fajnie i wiem, że działa to na potencjalnych klientów.

Sony ma pokazać nowego flagowca na targach IFA w Berlinie.

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}