TelefonyUrządzeniaSzef działu mobilnego Samsunga potwierdza miesiąc premiery i sprzedaży Galaxy Note 8.

Tak jak przypuszczaliśmy, Samsung Galaxy Note 8 zadebiutuje już w sierpniu. Natomiast jego sprzedaż wystartuje we wrześniu, przynajmniej w kilku wybranych krajach. To tak na początek, bo ekspansja nowego modelu przewidziana jest na prawie cały świat. Nie podano jednak, które obszary zostaną wybrane jako pierwsze, ale obstawia się, że wśród nich jest Wielka Brytania i USA. DJ Koh – szef działu odpowiedzialnego za produkcję smartfonów potwierdził również miejsce premiery Galaxy Note 8. Konferencja odbędzie się...
Maciej Kulesa17 lipca 201734 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/07/Samsungs-sklep.jpg

Tak jak przypuszczaliśmy, Samsung Galaxy Note 8 zadebiutuje już w sierpniu. Natomiast jego sprzedaż wystartuje we wrześniu, przynajmniej w kilku wybranych krajach. To tak na początek, bo ekspansja nowego modelu przewidziana jest na prawie cały świat. Nie podano jednak, które obszary zostaną wybrane jako pierwsze, ale obstawia się, że wśród nich jest Wielka Brytania i USA. DJ Koh – szef działu odpowiedzialnego za produkcję smartfonów potwierdził również miejsce premiery Galaxy Note 8. Konferencja odbędzie się w Nowym Jorku, tak jak opisywałem jakiś czas temu. Zdaje się, że wszystko potwierdza się powoli i możemy spodziewać się premiery 26 sierpnia 2017 roku.

Wczoraj poznaliśmy ostateczny wygląd Galaxy Note 8 (zdjęcie wyżej), ale dalej jest pełno niewiadomych. O ile powyższe grafiki możemy traktować jako pewne, to parametry dalej pozostają w fazie niepotwierdzonych plotek. Takich plotek, których nie ma co przytaczać, bo sam mógłbym pewne rzeczy zmyślić i traktować je na takim samym poziomie prawdopodobieństwa. Końcówka sierpnia przyniesie nam wszystkie odpowiedzi, ale już teraz możemy zabawić się i obstawiać cenę Galaxy Note 8. Niektórzy twierdzą, że będzie to najdroższy smartfon w historii firmy Samsung i najtańszy wariant może zaczynać się od 4500 złotych. Moim zdaniem jest to kwota strasznie przesadzona, ale obawiam się, że może być prawdziwa.

źródło

Szef działu mobilnego Samsunga potwierdza miesiąc premiery i sprzedaży Galaxy Note 8.

Opinia3 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}