NewsSerwis telefonów wysyłkowy

Paweł20 marca 202019 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/serwis-telefonu-wysylkowy.png

Wysyłkowy serwis GSM jest doskonałą alternatywą dla stacjonarnej naprawy zepsutego telefonu. Naprawa telefonu bez wychodzenia z domu jest coraz częściej wybieraną formą reanimacji uszkodzonego sprzętu.To niezwykle przydatna opcja szczególnie w sytuacji, kiedy nasze godziny pracy pokrywają się z godzinami funkcjonowania pobliskiego serwisu GSM.

Awaria i co dalej?

Współczesne telefony spełniają funkcję nie tylko komunikacyjną, ale również dostarczają rozrywki i oferują nieskończone możliwości otrzymania przydatnych informacji. Pełnią raczej rolę przenośnych komputerów, które przypominają użytkownikom o terminach spotkań, ważnych datach, a także pozwalają organizować telekonferencje służbowe. Nikogo nie dziwi więc fakt, że życie bez telefonu byłoby wręcz dramatem. Nie bez powodu w sieci powstały setki zabawnych memów ukazujące tragedię wynikającą z pękniętego wyświetlacza. Niestety awarie i uszkodzenia telefonów to rzecz, której czasem nie można uniknąć. Kiedy jesteśmy właścicielami drogiego modelu, oprócz czasu naprawy, liczy się także wiedza, doświadczenie i rzetelność serwisu GSM. Doskonałym pomysłem jest serwis telefonów wysyłkowy.

Bez wychodzenia z domu

Znalezienie dobrego serwisu GSM graniczy z cudem, a jeśli już uda się tego dokonać, z reguły terminy napraw przyprawiają o dreszcz przerażenia. Z reguły na poszukiwaniu dobrego serwisu tracimy sporo czasu, a w niewielkich miejscowościach często w ogóle żadnego nie znajdziemy. Właśnie dlatego wysyłkowa naprawa telefonów jest świetnym rozwiązaniem. Bez wychodzenia z domu lub biura, z pomocą opcji door to door firma serwisowa podaruje drugie życie uszkodzonemu sprzętowi. To bardzo szybki i sprawdzony sposób oddania do naprawy uszkodzonego sprzętu mobilnego. Dbając o komfort klientów, firmy prześcigają się w szybkości przeprowadzania napraw i konkurencyjności cen. Często serwis wysyłkowy współpracuje z konkretną firmą kurierską, dzięki czemu opłaty przewozowe są minimalne i klient nie jest nimi obarczany.

Jak przebiega usługa door to door?

Na wstępie należy zaznaczyć, że jest to opcja bardzo wygodna i komfortowa. Polega na odebraniu urządzenia w miejscu, które wyznaczyliśmy, naprawie oraz odesłaniu aparatu telefonicznego przez serwis GSM na podany przez nas adres. Duża oszczędność czasu wynika z faktu, że w zasadzie w dzień złożenia zamówienia telefon może zostać od nas odebrany i w bardzo krótkim czasie poddany naprawie. Z reguły serwis telefonów door to door dysponuje swoją stroną internetową, przez którą należy złożyć formularz. W formularzu klient umieszcza informacje adresowe, kontaktowe oraz krótki opis awarii lub uszkodzenia. Wskazuje również opcje płatności, ponieważ należność można zapłacić przelewem na konto firmy naprawiającej urządzenie, lub kurierowi przy odbiorze przesyłki. Niektóre wysyłkowe serwisy GSM zlecenia przyjmują drogą telefoniczną.

Szybko i profesjonalnie

Serwis telefonów door to door jest wybawieniem dla osób unieruchomionych w domu z powodu choroby lub niepełnosprawności, oraz mieszkańców miejscowości, w których brak jest serwisu stacjonarnego. Niewielkie naprawy takie jak wymiana uszkodzonego wyświetlacza, szybki lub wgranie oprogramowania, które uległo awarii, wykonywane są z reguły w bardzo krótkim czasie oscylującym pomiędzy 1 a 2 dniami roboczymi. W każdej chwili można zadzwonić do serwisu i otrzymać informację o statusie naprawy swojego urządzania. Serwis GSM powinien oferować gwarancję na użyte części zamienne oraz wykonane prace. W zależności od konkretnej firmy możemy liczyć na gwarancję obejmująca okres od 3 do 6 miesięcy.

One comment

  • Siarhei

    20 marca 2020 at 09:58

    Polecam!!! Korzystałem z usług Expressgsmeu Naprawa Telefonów. Bardzo porządna i rzetelna firma. Pozdrawiam

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}