AplikacjeSKOKI 2012 – skoki narciarskie od studia Vivid

Maciej Kulesa24 stycznia 20125 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/skijumping.jpg

Skoki 2012 jest kolejną grą studia z Bydgoszczy. Wcześniej postanowili wypuścić na rynek grę żużlową Speedway Grand Prix 2011. Trzeba pryznać, że ich gry wyglądają ciekawie. Grafika stoi na wysokim poziomie. Na takim samym poziomie co grafika, stoi grywalność. Na początku gra może sprawiać problemy, przede wszystkim utrzymanie pionu, ale to tylko chwilowe. Po kilku skokach będziemy latać jak Fortuna :)

Twórcy do dyspozycji oddali nam dwie wersje gry: darmową i płatną (ok. 3,60 zł). Darmowa ogranicza się tylko do 4 skoczni. W płatnej będziemy mieli do wyboru dokładnie 21 skoczni. Gdy zapłacimy możemy brać również udział w turniejach i pucharach wieloosobowych. W darmowej wersji mamy bardzo ograniczony wybór: szybki skoki mistrzostwa świata.

Jednak najważniejszym ustawieniem jest sterowanie. Domyślnie włączone jest sterowanie za pomocą dotyku ekranu. Jak dla mnie to jest gorsze rozwiązanie. Największe doznania zapewni nam sterowanie za pomocą ruchu telefonu. Wtedy wykorzystuje akcelerometr. Dopiero wtedy przekonamy się jaką frajdę daje nam ta gra.

Dla mnie jest to jedna z lepszych gier ostatnio. Grafika i grywalność sprawiają, że może ona osiągnąć duży sukces. Oczywiście w naszym kraju. Jeśli tylko nasi reprezentanci będą się spisywali w tym roku. Jestem ciekaw jaką popularność ta gra zdobyłaby w czasie „małyszomanii”. Dużo osób pamięta jak spędzało godziny przy DSJ (deluxe ski jumping).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}