TelefonyUrządzeniaSmartfon z 2014 roku otrzymuje Androida 7.1!

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/Android-nougat-e1493471045507.jpg

Na horyzoncie jest już aktualizacja Androida 9.0 P. Wiele osób jest już w posiadaniu Androida 8.0 Oreo. Jednak jeste jeszcze spora grupa ludzi czekających na Androida 7.0 Nougat. Google postanowiło zadowolić garstkę klientów, którzy korzystają jeszcze ze smartfona Nexus 6.

Użytkownik na Reddit poinformował o aktualizacji systemu Nougat. Jest to bardzo dziwne, bo smartfon ten miał swoją premierę w 2014 roku, a więc dawno temu. Tak, my wiemy, że wsparcie nawet starszych sprzętów powinno trwać zdecydowanie dłużej niż jest w rzeczywistości. Jednak mamy taki stan, że aktualizacja dla Nexus 6 dziwi większość ludzi.

Być może Google chce pokazać potencjalnym klientom smartfonów Pixel, że będzie o nich myśleć jeszcze długo po sprzedaży im sprzętu. Nie jest to taki głupi pomysł, bo niebawem możemy być świadkami premiery Google Pixel 3, a taka aktualizacja, o której pisze wiele osób może zadziałać na korzyść giganta.

Listę z aktualizacjami Android Oreo dla smartfonów znajdziecie tutaj. Warto jeszcze porozmawiać o nadchodzącym smartfonie Google Pixel 3. Jest to bardzo ciekawy temat, ale w ostatnim czasie pewne informacja mogła zasmucić niejednego czytelnika. Google Pixel 3 XL będzie prawdopodobnie wyposażony we wcięcie w ekranie (notch).

Mi osobiście nie przeszkadza ten zabieg, tym bardziej, że systemowo można zmniejszyć efekt. Dlatego wolę pochylić się nad dalszymi informacjami, które dobiegają z różnych części internetu. Wiemy, że smartfony Google Pixel 3 będą pracować pod kontrolą systemu Android P. Wiemy też, że są one mocno zintegrowane z Asystentem Google. Można tu spekulować i połączyć fakt, że mamy doczekać się w tym roku premiery tego asystenta w Polsce. Wiele osób otrzymało już zaproszenia do testowania Asystenta Google w Polsce, a to może dawać nadzieję na oficjalną sprzedaż Pixela w naszym kraju.

Bez polskiego Asystenta Google nie można liczyć na premierę tych smartfonów na naszym podwórku. Jeśli jednak Google wprowadziłoby nasz język do swojego produktu, to sytuacja może się zmienić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}