TabletyTelefonyUrządzeniaTablet Huawei M3 taniej o o prawie 150 złotych i Elephone P8 Mini za niecałe 600 złotych.

Nie da się ukryć, że czasy świetności tabletów mamy dawno za sobą. Spadek ich sprzedaży spowodowany jest większą ilością smartfonów z większymi wyświetlaczami. To jednak nie znaczy, że na rynku nie znajdziemy dobrego sprzętu, który warto kupić, bo w świetny model ma swojej ofercie firma Huawei. Sam miałem okazję pracować kilka tygodni na tablecie Huawei M3 i nie znalazłem w nim żadnych wad. Huawei M3 na pokładzie posiada świetne podzespoły, które powinny zadowolić każdego użytkownika....
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/elephone-p8-mini.jpg

Nie da się ukryć, że czasy świetności tabletów mamy dawno za sobą. Spadek ich sprzedaży spowodowany jest większą ilością smartfonów z większymi wyświetlaczami. To jednak nie znaczy, że na rynku nie znajdziemy dobrego sprzętu, który warto kupić, bo w świetny model ma swojej ofercie firma Huawei. Sam miałem okazję pracować kilka tygodni na tablecie Huawei M3 i nie znalazłem w nim żadnych wad.

Huawei M3 na pokładzie posiada świetne podzespoły, które powinny zadowolić każdego użytkownika. Pracuje pod kontrolą procesora Hisilicon Kirin 950 Octa Core 2.3GHz (4 x 2.3GHz + 4 x 1.8GHz) i 4GB pamięci RAM. Wyposażony jest w ekran o przekątnej 8.4″ (2560×1600) i 128 pamięci ROM. Taka kombinacja przekłąda się na duży komfort użytkowania i może konkurować z topowymi modelami największych firm. Huawei M3 Pad kupisz taniej z kodem rabatowym BTVW, który należy wpisać podczas składania zamówienia.

[g1_button link=”http://www.anrdoezrs.net/links/7874650/type/dlg/http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_630458.html” linking=”default” size=”l” type=”standard” style=”simple”]Kup tablet Huawei M3 z kodem rabatowym BTVW za 359,99$[/g1_button]

Jest to link afiliacyjny i wiedz o tym, że jeśli dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję.

Tutaj link bez afiliacji: http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_630458.html

Tablety przegrywają z większymi smartfonami, które królują na rynku mobilnym, ale dalej w ofertach znajdują się mniejsze modele telefonów. Żyjemy jednak w czasach, kiedy smartfon z 5″ ekranem nazywany jest Mini. Tak właśnie jest w przypadku modelu Elephone P8 Mini, który na rynku dostępny jest od paru miesięcy.

Elephone S8 Mini wyposażony jest w procesor MTK6750T Octa Core (1.5GHz), 4GB pamięci RAM i 64GB ROM. Umieszczono w nim standardową tylną kamerę 13MP, która wspierana jest drugim obiektywem 2MP. To jest najsłabsze ogniwo tego modelu i tak też jest w przypadku Elephone P8, którego miałem możliwość testować. Z przodu znajduje się już aparat 16MP, który wydaje się dobrym rozwiązaniem.

Smartfon obsługuje polską częstotliwość LTE, pracuje pod kontrolą systemu Android 7,0 i posiada czytnik linii papilarnych. W testach spisuje się dobrze i pewnie sprawdzi się u osób, które szukają taniego i wydajnego smartfona. Nie polecam jednak osobom szukającym smartfona z dobrym aparatem.

[g1_button link=”http://www.anrdoezrs.net/links/7874650/type/dlg/http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_633553.html?wid=11″ linking=”default” size=”l” type=”standard” style=”simple”]Kup smartfona Elephone P8 Mini za 139,99$[/g1_button]

Jest to link afiliacyjny i wiedz o tym, że jeśli dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję.

Tutaj link bez afiliacji: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_633553.html?wid=11

Tablet Huawei M3 taniej o o prawie 150 złotych i Elephone P8 Mini za niecałe 600 złotych.

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}